Instagram

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

14. mar 2017 14:35

Eh,

ve pa znate človeku pokvariti dieto....

Sonja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

14. mar 2017 17:15

limnol je napisal/a:

Eh,

ve pa znate človeku pokvariti dieto....

Sonja

 Vedno.

Kdaj bova spet šli IQ večat?

mamamia

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

14. mar 2017 20:04

Mamamia, ko sem imela še čisto majhne otroke, sem, ko še niso mogli gristi iz pečenega krompirja postrgala sredinico in jim je bilo njami. 

Jaz krompir za pire največkrat skuham v kosih. Pečenje se mi zdi, kar dogotrajna priprava. Zeleno mi v pireju ne jemo. 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

15. mar 2017 10:31

> IQ večat?

Kako se to dela?

> Pečenje se mi zdi, kar dolgotrajna priprava.

Hitrejša varianta: krompir se skuha, preloži v pekač in namaže z oljem ter na visoki temperaturi zapeče.

 

rdkapica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

15. mar 2017 18:04

rdkapica je napisal/a:

> IQ večat?

Kako se to dela?

> Pečenje se mi zdi, kar dolgotrajna priprava.

Hitrejša varianta: krompir se skuha, preloži v pekač in namaže z oljem ter na visoki temperaturi zapeče.

 

rdkapica

 Ženske z večjimi zdnjicami imajo bojda višji IQ, in ker sva z limnol v kategoriji s spodobnim IQ, si ga včasih s kakšno odlično tortico še malce povečevava. In ker imamo v MB eno fino slaščičarno, ni večjih težav s pridobivanjem IQ. 

Pri krompirju pa smo bili pri pireju, ne pečenem krompirju.Napisala sem, da pire pripravljam iz v lupini pečenega in potem izdolbenega krompirja. Zato Trixi pravi, da je to dolgotrajno. Že res, da dalj časa traja kot če delaš pire iz kuhanega krompirja v kosih, a v okusu ni primerjave. V pečenem kormpirju ni nobene vodenosti, v kuhanih kosih pa je nekaj vendarle je. Saj ga tudi jaz včasoh pripravim iz kuhanega, če se mudi ga kuham narezanega na čisto tanke in majhne kose, da je ja hitro mehek,  ampak ko se mi zahoče pravega, odličnega pireja, polnega okusa, si vzamem čas, krompir spečem in potem delam dalje. 

mamamia

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

15. mar 2017 18:18

mamamia je napisal/a:
rdkapica je napisal/a:

> IQ večat?

Kako se to dela?

 

 

rdkapica

 Ženske z večjimi zdnjicami imajo bojda višji IQ, in ker sva z limnol v kategoriji s spodobnim IQ, si ga včasih s kakšno odlično tortico še malce povečevava. In ker imamo v MB eno fino slaščičarno, ni večjih težav s pridobivanjem IQ. 

 

mamamia

 

Katarinči

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

15. mar 2017 20:32

 Ženske z večjimi zdnjicami imajo bojda višji IQ, in ker sva z limnol v kategoriji s spodobnim IQ, si ga včasih s kakšno odlično tortico še malce povečevava. In ker imamo v MB eno fino slaščičarno, ni večjih težav s pridobivanjem IQ. 

 

mamamia

 Jasno, pa menda ja ne bova dopustili, da nama uplahne? 1. april bi bil super dan za take podvige. 

Sonja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

16. mar 2017 9:46

limnol je napisal/a:

 Ženske z večjimi zdnjicami imajo bojda višji IQ, in ker sva z limnol v kategoriji s spodobnim IQ, si ga včasih s kakšno odlično tortico še malce povečevava. In ker imamo v MB eno fino slaščičarno, ni večjih težav s pridobivanjem IQ. 

 

mamamia

 Jasno, pa menda ja ne bova dopustili, da nama uplahne? 1. april bi bil super dan za take podvige. 

Sonja

 Zelo v redu datum.

 

mamamia

Mygrace

sporočila: 6506

16. mar 2017 10:36

Vsaka tolazba je dobra 

Mygrace

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

16. mar 2017 20:22

Mygrace je napisal/a:

Vsaka tolazba je dobra 

Mygrace

 Drži kot pribito!

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti