Tv sprejem

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

23. jan 2017 8:16

Zdaj pa je bolj jasno. En box je torej že, ti bo vzela dodatnega. Ne vem, če bo šlo brez kabla. Ker pri nas bi bilo podobno, samo se nismo odločili za dva tv sprejemnika. Odvisno je namreč od razdalje in kolikšna je jakost signala, koliko sten je vmes med ruterjem, na katerega je napeljava vezana.

Res sporoči, kako boste uredili, morda tudi nama kak nova rešitev pride prav.

 

mamamia

čebulka  

član od: 31.1.2009

sporočila: 879

23. jan 2017 20:55

mamamia,med routerjm in mojim tv stadve steni po moje bi lovilo,sam moj dragi očka pravi da ne ,tako,da bomo šli plezat po podstrešju in vlekli kabel,ker on pravi,da ima en kanal še sproščen v tem pakeu,tako da sedaj imam eno škatlo in dalj. uprabljalnik,samo priključiti moramo.

Od telekoma pa še kar nič. Nobenega odgovora.

Jaz bi šla kupit prav tak kabel,kot je za internet in ga priključila na router in očetov box in videla,če lovi signal. 

čebulka

Anemiilat  

član od: 7.9.2016

sporočila: 2395

24. jan 2017 6:28

A se ne dobijo neki ojačevalci ki lovijo signal? Ne spoznam se najbolj na tehniko.Vprašaj se koga.

 

 

 

Anemiilat

čebulka  

član od: 31.1.2009

sporočila: 879

28. jan 2017 15:28

Evo pa imam zrihtan sprejem programov. N a telekomu imajo inbox in ga dajo v najem za 1 eur mesečno,da vidiš,če lovi signal. Pa sem ga vzela. Tako je eden vlučen v sosednji hiši eden pa pri meni. Pri tem paketu,ki ga ima oče je itak še en kanal za tv in zaenkrat deluje,sicer vsake toliko časa ne lovi ampak v glavnem dela.

Bom videla,kaj bo v 1 mesecu,če bo delovalo,bom obdržala,če ne pa bo treba vleči kabel.

Mogoče sem še komu pomagala.

Lep dan!

čebulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti