Kje je "stara" kulinarika?

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

30. dec 2016 7:06

SMARTY1 je napisal/a:

....V tem izstekojočem letu, ki beži, namenite kome kakšno lepo besedo... mogoče se boste počutili boljše. Ali pa preberite Jernejev Božični blog, in se zazrite vase  ......

Ni kaj dodati!

rimljanka

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

30. dec 2016 8:22

Tudi jaz se podpišem pod Smarty1 post :) To je bila žebljica na glavica :)

hedonist

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12638

30. dec 2016 11:34

SMARTY1 je napisal/a:

To je isto kot z novo frizuro  . Enim je všeč, drugim pa ne. Včash še sami nismo zadovoljni, pa se  navadimo.

Ma, dejte pokazat vsaj malce spoštovanja za trud in čas ki so za za prenovo Kulinarike vložili Jernej &CO. Dost je jamranja in stokanja!

Kakšen pozitiven komentar in prijazna beseda ne škoduje lepoti

V tem izstekojočem letu, ki beži, namenite kome kakšno lepo besedo... mogoče se boste počutili boljše. Ali pa preberite Jernejev Božični blog, in se zazrite vase  .

Ali pa enostavno, kot je že napisala Jade, se navadite ali pa nič več sem hodit.

 

V letu ki prihaja, želim vsem veliko zdravja, sreče, ljubezni, kulinaričnih uspehov, pozitivnih misli in lepih besed  .

SMARTY1

    1037489   statistika obiska za mesec december
 dec

"Umetnost življenja je v tem, da se naučimo trpeti in da se učimo smejati."

Sporočilo je spremenil(a) mopsika dne 30.dec 2016 11:39

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

30. dec 2016 11:39

Saj ni nič tako, kot je bilo "včasih" (pri čemer si "včasih" definira vsak po svoje). Mati Zemlja se spreminja, sončni sistem se spreminja, TV dnevnik je drugačen, kot je bil pred 30 leti, mestni avtobusi so drugačni, Delo in Večer sta drugačna, v Mariboru ni več Intesovih slaščičarn, kavarna Evropa v Ljubljani je le še spomin (za nekatere pa še to ne), študentje seminarskih nalog ne tipkajo več na sposojene pisalne stroje.... se je pač tudi Kulinarika spremenila in prilagodila pametnim telefonom. Kar je nujno, če urednik noče, da bi čez kako leto ali dve na njej viseli samo še dinozavri. Če so nam spremembe v splošnem všeč ali ne, mimo njih ne moremo in kdor je pameten, se bo potrudil, da bo iz njih potegnil tisto najboljše, kar se da. Tudi iz nove Kulinarike. Ker se splača, je pa res, da se brez muje še čevelj ne obuje. 

Sonja

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

30. dec 2016 11:54

limnol je napisal/a:

Kar je nujno, če urednik noče, da bi čez kako leto ali dve na njej viseli samo še dinozavri.

 Limnol, to je pa misel dneva! ;-) Ja, res, spremembe sem sprejel tudi sam s težkim srcem, a verjamem z vsem, kar imam v njemu, da so prave. Star si, če se oklepaš starega. Dolgoročno... Za tistih 60.000, ki nas bodo obiskali danes, ne za tistih 10, ki se oglašajo na forumih... In ne, glava "600 točk širine", ne more biti osnova za mobilne telefone. Ne gre. Smo samo iskalec po receptih? Mislim da ne, ampak za veliko uporabnikov smo. Veliko fotografije, dobro iskanje, prilagojenost napravam... kar je bilo je bilo SUPER. Pred 5+ več leti, danes ne, žal. Ko bi vsi videli in vedeli, koliko je sprememb, da lažje najdete, kar iščete...

Srečno! Zdravo! Zadovoljno s seboj! In še enkrat, ZADOVOLJNO S SEBOJ! Se beremo!

Jernej - administrator kulinarika.net

branka.mahnic  

član od: 23.7.2008

sporočila: 1157

30. dec 2016 11:54

SMARTY1, limnol točno tako ni kaj dodati.

 

branka

Anemiilat  

član od: 7.9.2016

sporočila: 2395

30. dec 2016 15:14

Tole sem jaz včeraj prebrala in prepisala

1.Zakljucite   z vašo preteklostjo

2.Bodite zadovoljni z vašo sedanjostjo

3.Bodite pozitivno naravnani glede prihodnosti in odločno stopite srečnejšemu in uspešnejšemu življenju naproti

4.Preteklost ni tista,ki določa našo prihodnost,določa jo zadovoljna in pozitivna naravnanost.Življenje je lepo, ko vam je najbolj hudo se nasmehnila. Ne morete? Seveda zmorete,samo odločiti se je treba. Odločite se!

 

 

 

 

 

Anemiilat

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

30. dec 2016 15:50

Kot sem že napisala, rabim nekaj časa, da se navadim na novosti..Ampak že pred leti,ko so pojavlaje sodobne tehnologije, pa sem jaz sinu rekla, no včasih je bilo tako, pa tako.On pa mama,včasih je bilo tako, a sedaj imaš nove možnosti, če pa hočeš po starem je tvoj problem.No in sem se že navadila nove kulinarike. . Sem se oklepala stare pečice in plošče za kuhanje, ko pijanec plota. Trajalo, da so me prepričali in sedaj sem zadovoljna.

dari

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

1. jan 2017 8:06

Števec na statistiki ne šteje obiskov. Danes sem že drugič tukaj na Kulinariki, pa piše število obiskov 0 (nič). Če se pošalim, jaz nisem 0, me je kar nekaj skupaj

Katrin11
Deluje! Je že števec na delu! 

Sporočilo je spremenil(a) katrin11 dne 02. 2017 11:14

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

10. feb 2017 16:09

Še ena velika pohvala Jerneju £ CO . Res znate polepšati dan. Trenutno sem na mobitelu in kamor koli kliknem, letijo  . Ma, zlati ste  .

SMARTY1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti