Kaj gledamo na tv

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

12. okt 2021 15:52

Endevaour - Mladi Morse. 

mamamia

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

13. okt 2021 12:06

mamamia, a na Epic Drama? Tam sem že vse pogledala, me zanima, če je kje novejši

 

Zabavam se ob gledanju Capitaine Marleau na Divi.

lp, mzm

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

13. okt 2021 12:30

Jaz tudi  Capitanko M.

dari

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

13. okt 2021 16:01

mamamia je napisal/a:

Endevaour - Mladi Morse. 

mamamia

Jaz sem tudi totalna fanica. V septembru 2021 so v UK odvrteli tri dele osme sezone, komaj cakam, da se pojavi kje tukaj (mogoce BBC First). Ce me ne bo zaneslo na kak amazon ze prej, ampak v ta namen bi rajsi boxset potem, ko bo celotna serija zakljucena.

Sicer si pa vsake toliko casa pogledam kako staro epizodo, ceprav sem jih reciklirala ze najmanj trikrat - ob ponovnih ogledih sem bolj pozorna na eksterierje, glasbo, kaksne briljantne koscke dialogov, the works.

(Na primer se vedno zjokam v zadnjih minutah S3E4..

https://www.youtube.com/watch?v=7RsBfW1N_E0, od 1:25 do konca.)

 

lp, proxima

 

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12640

13. okt 2021 17:09

mišzmoke je napisal/a:

mamamia, a na Epic Drama? Tam sem že vse pogledala, me zanima, če je kje novejši

 

Zabavam se ob gledanju Capitaine Marleau na Divi.

lp, mzm

All Creatures Great and Small-Vsa bitja, velika in majhna

https://www.imdb.com/title/tt10590066/

Ob sobotah, ob enih zjutraj, za tiste, ki ste nočne ptice, jaz sem. Izredno luštna, prijazna, hudomušna serija, ki je že bila pred leti, seveda z drugimi igralci.  Posneto  na čudovitem angleškem podeželju.

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Sporočilo je spremenil(a) johana dne 13. okt 2021 17:13

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

13. okt 2021 18:39

Glede na to, da ima večina ogled na zamik, ura ni problem.

rimljanka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

13. okt 2021 19:53

mišzmoke je napisal/a:

mamamia, a na Epic Drama? Tam sem že vse pogledala, me zanima, če je kje novejši

 

Zabavam se ob gledanju Capitaine Marleau na Divi.

lp, mzm

Moram na BBC First pogledt, a mislim, da še ni kaj novejšega. Mene sicer tudi že videno še enkrat zadrži pred ekranom ...

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

13. okt 2021 19:55

proxima je napisal/a:
mamamia je napisal/a:

Endevaour - Mladi Morse. 

mamamia

Jaz sem tudi totalna fanica. V septembru 2021 so v UK odvrteli tri dele osme sezone, komaj cakam, da se pojavi kje tukaj (mogoce BBC First). Ce me ne bo zaneslo na kak amazon ze prej, ampak v ta namen bi rajsi boxset potem, ko bo celotna serija zakljucena.

Sicer si pa vsake toliko casa pogledam kako staro epizodo, ceprav sem jih reciklirala ze najmanj trikrat - ob ponovnih ogledih sem bolj pozorna na eksterierje, glasbo, kaksne briljantne koscke dialogov, the works.

(Na primer se vedno zjokam v zadnjih minutah S3E4..

https://www.youtube.com/watch?v=7RsBfW1N_E0, od 1:25 do konca.)

 

lp, proxima

Gledala, seveda. Čakam nadaljevanje. Pa prijateljic mi je nekaj novih Montalbanov presnela, tri menda, ki jih še nisem videla. 

mamamia

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

13. okt 2021 21:32

Aja, pa grozno rada sem gledala Caïna na Fox Crime, dokler niso v S7 zamenjali Bruna Delbrandta z nekim bledicnim zdrizastim smrkovcem, vsaj trikrat sem zacela gledat in odnehala po prvih nekaj minutah. Ce je komu uspelo in se vseeno splaca stisnit zobe, se bom potrudila.

 

lp, proxima

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

14. okt 2021 8:34

Tudi meni ga ni problem pogledati še enkrat,  tretjič je bilo pa kar dovolj, razen redkih izjem, kot je npr. proximin link, ko bi rada umite učke, uspeh zagotovljen

Ja, bomo pa počakali, upam, da tudi učakali

Strinjam se s proximo glede Caina, neprebavljiv!

lp, mzm

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti