Parni čistilec-deluje ?

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

7. apr 2008 18:00

Tudi jaz zadnje čase ogledujem tega monstra 60. Jaz bi ga kupila prav za kopanico, kuhinjo ter čiščenje oken. Za tla že imam H2O, s katerim sem načeloma kar zadovoljna, kupiti moram le še en par krp. katjushka

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

13. apr 2008 13:42

Jaz sem ravno včeraj čistila fuge in zamrzovalnik s parnim. Super je šlo. zamrzovalnik je bil očiščen v 20ih minutah, kopalnica pa tudi ni rabila kaj več. Za kaj drugega si pa ga niti ne predstavljam čistit. Enkrat sem poskusila očistiti WC, pa je vročina pare začela najedat glazuro. Tako da nikoli več. :)

Sonja

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

4. jun 2008 22:13

no malo sem brskal bo Bolhi in če katero zanima.... http://www.bolha.com/oglas3363821 (ni moj oglas, da se nebi kdo usajal) se mi pa zdi prilika ugodna no...kaj vem - glede na to da je bilo kar veliko govora Escada

terakota  

član od: 19.9.2009

sporočila: 469

25. nov 2009 21:06

Pozdrav! Jaz pa imam v mislih tole skromno napravico: Clatronic Parni Čistilec-1000W (DR2930), cena 25€ http://www.wgt.si/izdelek/690/Clatronic-Parni-C predvsem bi ga rada uporabljala za razkuževanje igrač,(ravno danes se je pri nas igrala sinova bolna in močno kašljajoča prijateljica, ko sem videla, da ima močne napade kašlja je bilo itak že pol igrač prešlatanih...), kljuk in podobno, mislite, da zadevo dovolj dezinficira? Seveda, če bo zadevica še kaj dodatno očistila (predvsem pečica se veseli snidenja), pa še toliko bolje. Za po tleh imam parno metlo in me še tule zanima ali se še kateri stalno prižiga rdeča lučka in zmanjkuje pare vmes? Imam Bob Home metlo, ki sem jo kupila v Quelle, s katero sem sicer zelo zadovoljna, tudi pari ravno prav, amapk vmes jo pa tolikrat 'zmanjka', da je že malo nadležno...ž hvala! terakota

LeINA  

član od: 12.12.2005

sporočila: 275

16. mar 2010 15:48

terakota zanima me,ce si nabavila ta Clatroinc parni cistilec in kako si zadovoljna z njim?? LeINA

Lee Ann  

član od: 11.2.2006

sporočila: 90

17. mar 2010 9:04

LeINA, midva z dragim prodajava Hooverjevega Steamaway VMA 5860 skupaj z likalnikom VIP 75, v garanciji še 1,5 leta, mam original račun in vse, rabila pa sem ga samo 2x, eni deli so še sploh nerabljeni, ker sem ga želela sprobat.. Midva sva ga kupila ravno ko sva začela prejemat darila.. No, pa je bila zadeva taka, da tist, k nama je podaru sesalc sploh ni hotu slišat da bi nama račun dal, al pa da bi darilo zamenjal za kaj drugega, je bil še špetir okol tega, in odločila sva se, da pač najinega prodava, ker imava zanj vse papirje, pa še garancija je še fuuul dolgo.. v glavnem, če bi lahko obdržala oba, bi raje Hooverja obdržala, sem v obeh probah bila bolj zadovoljna z njim kot s tistim podarjenim.. Kaj čmo.. Poglej, če bi ti bilo zanimivo, pa javi! http://www.bolha.com/oglas383881149/parni-sesalnik Lee Ann

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

17. mar 2010 14:00

Lee Ann: moj nasvet: vseeno prodaj tega podarjenega, če bo pa tisti, ki je podaril, kaj godrnjal, mu lepo objasniš, da ko darilo oddaš, se moraš od njega posloviti. Ko darilo prejmeš, je totalno tvoja odločitev, kaj z njim počneš. Pa če ti je Hoover boljši, zakaj ne bi tega obdržala?

Atina

Lee Ann  

član od: 11.2.2006

sporočila: 90

17. mar 2010 14:23

ja, sej Atina, bi lahko že prej zapisala.. dobila sva tut 'postajo za likat' al kakor koli se že temu reče in s to rečjo sem pa zadovoljna, je pa le boljša kot likalnik od unga kompleta.. tko da, evo, še to je prispevalo k odločitvi, da Hooverja prodava.. okoli daril pa se strinjam, sam v kakih redkih izjemnih situacijah se ne da tako rešit.. Lee Ann

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti