Izola

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12673

7. maj 2014 11:49

Patty je prijazno vprašala in pričakuje prijazne odgovore.

mopsika

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

7. maj 2014 12:42

Občutek imam, da je patty hotela poklepetati z nami in je odprla malce neposrečeno temo (tako kot že nekajkrat, pa s tem ne mislim njo).

Naboljši del vsakega mojega potovanja je da, ko pridem v tuj (?) kraj, začnem sam raziskovati, spraševati (z znanjem tujega jezika ali brez) ali pa se čisto preprosto prepustim vodiču (če grem na pot organizirano). Ne vem zakaj bi moral biti človek vedno in za vse pripravljen v naprej.

sonci

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

7. maj 2014 12:45

Pozabila sem dopisati še, da je to moj komentar na diskusijo in ne odgovor patty, ki je res samo lepo vprašala!

sonci

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

7. maj 2014 14:29

sonci je napisal/a:

Občutek imam, da je patty hotela poklepetati z nami in je odprla malce neposrečeno temo (tako kot že nekajkrat, pa s tem ne mislim njo).

Naboljši del vsakega mojega potovanja je da, ko pridem v tuj (?) kraj, začnem sam raziskovati, spraševati (z znanjem tujega jezika ali brez) ali pa se čisto preprosto prepustim vodiču (če grem na pot organizirano). Ne vem zakaj bi moral biti človek vedno in za vse pripravljen v naprej.



sonci

 

Hvala za lepe besede....otrok terja organizacijo, vsaj pri naši hiši in pri tej starosti. Tako pač je.

 

patty

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

7. maj 2014 14:54

patty, to je forum, kjer različni ljudje povemo svoja različna mnenja. Ko se izpostavimo in nekaj na javni portal napišemo ali objavimo, moramo pričakovati tudi odziv, ki pa ni nujno, da nam bo vedno všeč. Tako je to v virtualnem svetu. Je pa sicer lepo tudi v realnem svetu upoštevati, da nimamo vsi enakih mnenj, se pa s strpno debato lepo uskladimo, če si tega seveda želimo.

ModeRator (bi rekla) seveda ne čaka na tvoje napotke o njegovem delu. Tisto, da pa več ne boš članica kulinarike, še najbolj spominja na otročke, ki kričijo, da hočejo svoje igračke nazaj in se gredo domov kujat.

Vsi mi jih kdaj dobimo po buči, če jo izpostavljamo...tako pač je.

 



Ognjič

Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 07. 2014 14:54

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

7. maj 2014 14:58

patty je napisal/a:

 

Vendelina jr. je napisal/a:

 

Da bo malo letelo perje:

 


Vendelina jr.

 

 

 

Ne bo veliko perja gospa, če se pa samo ena kura repenči.....takole bom postavila še svoj zadnji komentar, zelo zelo ste nesramna, kako me tu napadate, ker sem pač postavila vprašanje. Od danes naprej, nimam več namena biti član kulinarike, saj nima smisla - nekatere kure preveč kljuvate in napadate pa ni važno ali vam samo vsebina vprašanje ne odgovarja, zalotila sem vas že, da napadate, ker slovnica ni bila po slovarju, itd. sramota, smo na forumu in ne neki formalni zadevi.

 

Pa lep dopust vam želim. Bi pa predlagala modelatorju, da se tudi na kakšnega takšnega člana kot ste vi postavi ključavnica, ker tudi to je nadlegovanje, da ljudi tako "zmerjate" z nesposobneži, slabim vzgledom za otroke, lenuhi - FUJJJ.

 



patty

 

Uh, perja za pet tuhen!!!

lp

cervus

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

7. maj 2014 15:52

Ognjič je napisal/a:

patty, to je forum, kjer različni ljudje povemo svoja različna mnenja. Ko se izpostavimo in nekaj na javni portal napišemo ali objavimo, moramo pričakovati tudi odziv, ki pa ni nujno, da nam bo vedno všeč. Tako je to v virtualnem svetu. Je pa sicer lepo tudi v realnem svetu upoštevati, da nimamo vsi enakih mnenj, se pa s strpno debato lepo uskladimo, če si tega seveda želimo.

ModeRator (bi rekla) seveda ne čaka na tvoje napotke o njegovem delu. Tisto, da pa več ne boš članica kulinarike, še najbolj spominja na otročke, ki kričijo, da hočejo svoje igračke nazaj in se gredo domov kujat.

Vsi mi jih kdaj dobimo po buči, če jo izpostavljamo...tako pač je.

 



Ognjič

 

Se popolnoma strinjam, s pripombo, da imajo včasih prste vmes tudi luna, vremenske fronte in PMS.

 



Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 07. 2014 14:54

sonci

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

7. maj 2014 15:53

Ah ja, ne vem zakaj mi je tole zgoraj padlo v citat. Fronta??

sonci

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

7. maj 2014 16:09

Hahahaaaa, lunca ga gunca 

Ognjič

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5190

7. maj 2014 18:34

A zdaj vas pomlad že tako zelo razganja, da celo luno prehitevate za en teden?  Nikakor se ne smem pozabiti 14. vklopiti na kulinariko, kaže, da bo takrat totalni žur. Še dobro, da sem med malico prebrala tistih par postov, ki so se preselili v črne bukve. (to berite kot smejočega hudička).

 

Aja, da ne bodo še mene zbrisali: Izole ne poznam, če smo ob obali, se pa ponavadi vozimo ali tekamo gor in dol po Parenzani. Ne vem sicer, kako bo na to gledala dveletna punčka, ampak če jo dovolj odbro zaposlite, ji ne bo hudega. Drugače je pa zanimivo pogledati v soline, pa tudi z avtom čez mejo ni daleč, Rilkejeva pot (guglaj!) je čudovita, prav tako Devinski grad, Miramare, izviri Timave  (tam ven priteče veliko vode iz Škocjanskih jam, veste), pa soteska Glinščice tudi.

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti