Sivi lasje...zakaj pa ne?

dvorana  

član od: 27.5.2015

sporočila: 293

3. nov 2018 19:01

Kot otrok sem imela čisto črne lase.Pri 25 letih so bili prvi sivi.Sem 60 plus in sedaj predvsem poleti si naredimmalo blond pramenov in na vsake kvatre barvo.Ni ravno ne vem kaj,ampak malo manj se vidi  narastek

dvorana

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

4. nov 2018 19:07

Dvorana,

črnolaske zelo lepo sivite! Sivi lasje na vaših glavah so videti kot srebro, naše nekoč rjavolase so pa videti kot zaprašen makadam. 

 

Sonja

Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 4. nov 2018 19:07

dočka  

član od: 23.12.2012

sporočila: 556

4. nov 2018 20:11

Limnol,  še kako prav imaš. Črnolaske res lepše sivijo, njihovi sivi lasje res sijejo.  Naši rjavi lasje, ki so že prej izgledali, kot bi bili oprani z varekino,  sedaj ko sivijo,  res ne sijejo. Malo pomaga šampon za sive lase, saj jih ta naredi bolj sijoče. Sem pa že raje tigrica -     , kot da imam gromozanski narastek pri temno pobarvanih laseh.

Vsem sivečim  poklanjam en velik .

dočka

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

5. nov 2018 5:24

Siva v laseh ni vedno siva, je včasih tudi taka čudna rumeno, rjavo siva - meni so všeč ženske s takimi pravimi sivimi lasmi in te si lahko resnično privoščite naravno sivino svojih las. Vse ostalo, kar vleče na rumeno, rjavo... pa je po moje bolje pobarvati (lahko tudi na sivo), ker izgleda neurejno, zanemarjeno, da ne rečem umazano - bolj Pehta sistem. Se oproščam, če sem katero s svojim mnenjem prizadela - tudi sama nisem nikakšen zgled 100 % urejenega naglavnega okrasja, zaenkrat pa kljub EMŠO-ju še ne razmišljam o drugem odtenku las kot o tem, ki ga nosim, čeprav se mi lasje že kar konkretno upirajo.

 

tedyka

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

5. nov 2018 6:35

Prvo pravilo pri odločitvi barvati ali ne barvati:  najprej morate biti všeč sami sebi.  Česar pa ne veste, dokler ne poskusite. Moja frizerka je zatežila in mi ni hotela olajšati preskoka s postopnim barvanjem na svetlo in prameni. Da se to ne dela, je bila njena razlaga. Zato sem se za spremembo odločila čez zimo, ko za ven itak nosim pokrivalo. Do spomladi so prerasle, takrat me je ostrigla čisto na kratko in na moje presenečenje me je iz ogledala pogledala Judy Dench . Ker mi je omenjena gospa  všeč, ni bilo več dileme. 

Cila

sijasaja  

član od: 21.7.2017

sporočila: 614

5. nov 2018 9:16

tako je, Cila, všeč si moraš biti in sprijazniti se s starostjo

kako zdrave lase imam zdaj, ko ni več kemije gor, se čudi tudi frizerka :)

sijasaja

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

5. nov 2018 12:26

Pride Pepca, osivela in postarana h ginekologu. Ta jo vpraša: " Pepca, kako da so vaši lasje tako sivi, spodaj pa imate tako mladostno frizuro ?" O gospod doktor, veste, zgoraj so skrbi, spodaj je pa vse čist brezskrbno....       

 

 

 

 

 

 

 

 

branka.mahnic  

član od: 23.7.2008

sporočila: 1157

5. nov 2018 12:40

Babka, ta je pa original

branka

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

17. sep 2019 19:48

No tudi jaz sem srebrna. Se je pojavila alergija na barvo, pa sem rekla, bom pač srebrna.

 

dari

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12637

17. sep 2019 22:47

dari je napisal/a:

No tudi jaz sem srebrna. Se je pojavila alergija na barvo, pa sem rekla, bom pač srebrna.

 

dari

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti