Soči 2014 in naši junaki

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

18. feb 2014 14:35

Tud če nisi pokončen in ponosen, se Slovenec še vedno piše z veliko začetnico .

Sicer pa - bravo, Tina! Ampak tokrat v prvi vrsti ne za zlato kolajno (čeprav tudi za to), bolj ji čestitam za njeno izjavo, ki ji je zdrsnila z jezika brez dlake. Super!

lp

cervus

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

18. feb 2014 14:35

mamaF je napisal/a:

Oh, drsanje! Še ko smo imeli ČB televizor, se spomim, kako je znala legendarna komentatorka Milka Babovič, pričarati vse odtenke "krasne ljubičaste haljinice sa blistavim šljokicama", moj oče je kar iz dnevne sobe ušel, jaz pa sem prikovana na ekrat spremljala takratne zvezde (se spomnite Hrvatice  Sandre Dubravčić?), da olimpijadi v Sarajevu sploh ne govorim. Torvill & Dean, pa princesa Katarina Witt!

Letos pa drobni, petnajstletni čudež, Julia LIpnitskaja, najmlajša olimpijska prvakinja v zgodovini ... da, da, ruska šola ni zatajila tudi tokrat! Perfekcija, tale deklica je "čist nora" 

Posnetek lanski iz Kanade, koreografija pa je prinesla zmago na letošnjem EP in seveda tudi na OI:

http://www.youtube.com/watch?v=jH9pt4xWAbE


http://www.mnenra.com/archives/361

 

Danes pa velik aplavz naši moški skakalni ekipi in biatlonki Teji Gregorin!

 

 



Mojca

 

Sanda Dubravčič. Saj, mogoče sem malenkostna, ampak bila je šampionka in mislim, da je prav, da ji ne spreminjamo imena. Saj mamaF ni jezna zavoljo te pripombe?

mamamia

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

18. feb 2014 14:41

Zzak1977, pa obrni z drugega konca. Zaradi dobrih športnikov imajo v tujini lepše mnenje o nas, ali ne?  In vsak je lahko ponosen in pokončen, če tudi komu drugemu privošči uspeh.

 

Katrca11

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

18. feb 2014 14:55

Se strinjam z zzakom, da (vsaj pri meni) nacionalna zavest oz. pripadnost ni zaradi uspehov športnikov prav nič drugačna. Mi je čudovito, ko igrajo himno (ki je poskočna, da bi čisto pasalo zraven tudi kakšno vriskanje z veselice), mi je pa hkrati čisto vseeno, ali nam jo prisluži za poslušat Tina, Anže, Peter ali Jakov, ker navijam za športnike. 

Ognjič

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

18. feb 2014 15:16

Katrca11 je napisal/a:

Zzak1977, pa obrni z drugega konca. Zaradi dobrih športnikov imajo v tujini lepše mnenje o nas, ali ne?  In vsak je lahko ponosen in pokončen, če tudi komu drugemu privošči uspeh.

 



Katrca11

Najlažje je biti ponosen in pokončen iz domačega kavča z bojlerjem in pivom na njem ob švicu in mukah tretjih oseb.

Kakšno imajo mnenje v tujini me prav nič ne briga. Če pa si že bodo ustvarili mnenje, si ga bodo zaradi dotičnega športnika in ne zaradi ponosnega in pokončnega kavčarja.



Commis débarrasseur

Sporočilo je spremenil(a) zzak1977 dne 18. 2014 15:17

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

18. feb 2014 15:23

elaphus je napisal/a:

Tud če nisi pokončen in ponosen, se Slovenec še vedno piše z veliko začetnico .

cervus

Če lahko prej omenjeni Jelko Gros uporablja besede zveze kot so "naum reku" na nacionalni televiziji, mi bo tudi tale kiks oproščen, če pa ne, pa kulinarično občestvo ne bo prav nič ponosno name :)

Commis débarrasseur

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

18. feb 2014 15:27

@zzak1977

naj bo še tako bizarno, trdno stojim za tem, kar sem napisala, kakšno je pa tvoje mnenje, me pa prav                nič ne briga

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

silven  

član od: 26.8.2009

sporočila: 130

18. feb 2014 15:44

Se pridružujem čestitkam. Velja za vse športnike, ki so se uspeliu udeležiti OI. Seveda pa vrhunskosti nosilcev medalj ne morem prezreti. Posebne čestitke Tini Maze za osvojeni zlati kolajni.



silven

Sporočilo je spremenil(a) silven dne 18. 2014 16:59

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

18. feb 2014 15:52

Če te mnenja drugih uporabnikov ne zanimajo in pišeš sama sebi, postane tvoje pisanje na javne forume povsem nesmiselno.

Tudi če misliš da bo Tina Maze prebrala tvojo objavo in bo nad njo navdušena se tudi motiš. Kar se lepo poveže s tem, da ta Slovenski ponos in pokončnost ne držita vode, saj če bi, Tini ne bi bilo treba na svojo roko do rezultatov. 

 

Commis débarrasseur

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

18. feb 2014 16:00

Bravo Risi, Jakov, Jelenko in Tina, wooohoooo

Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti