Čista 10

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

15. feb 2014 14:10

Oh, kako je trpljenje takoj manjše, če vidiš, da še koga razen tebe daje! Sicer se mi zdi, da se me spet nekaj loteva (sobota, nič službe, luna v enem čudnem položaju, pa vreme se tudi malo kisa) - ampak bomo videli, saj če ne bo za zdržat, vem, kam naj se obrnem po pomoč.

Sonja

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

15. feb 2014 15:44

limnol, si me nasmejala in turobno dopoldne spremenila v en nasmejan popoldan 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

15. feb 2014 16:53

limnol je napisal/a:

Oh, kako je trpljenje takoj manjše, če vidiš, da še koga razen tebe daje!

kaj pa vem... :p

limnol je napisal/a:
Sicer se mi zdi, da se me spet nekaj loteva (sobota, nič službe, luna v enem čudnem položaju, pa vreme se tudi malo kisa) - ampak bomo videli, saj če ne bo za zdržat, vem, kam naj se obrnem po pomoč.

Sonja

 

Vikendi so itak zmeraj najhujši!

Seznam današnjih pregrehov: Preveč gorenjkinih lešnikovih pralinejev (nagnusno preveč sladki, ampak ok), polovica ferero kroglic (so vsaj malo manj sladke, no) in 1 lindtova čokolada. Go me~

 



Life is war against boredom~



Sporočilo je spremenil(a) MiriBon dne 15. 2014 17:09

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

15. feb 2014 17:14

OK, kar je bilo, je bilo, glavno, da si uživala ob vsakem posebej. Ni razloga, da ti je zdaj za kar koli od tega žal, ker so bili vsi po vrsti dobri. Ampak zdaj pa konec. Sobota ob 17.15 je ravno pravi čas, da človek začne novo življenje. Čez mesec ali dva bo zimskih plaščev in jaken konec, treba bo v tekaške pajkice in malo za tem v kopalke, ni treba, da se takrat vsaka ferero kroglica posebej vidi (pa se, bodimo iskreni) - in do takrat jih lahko veliko postane spet nevidnih. Zagotavljam ti, da nisi edina v čokoladnih stiskah in prav tako ti zagotavljam, da se vsako lindtovo orgijo da oddelati še na tem svetu. Začaneš lahko kar zdaj. Ali pa jutri zjutraj najkasneje, če te tema moti. Brez izgovorov, saj svež zrak tudi v dežju paše.

Preostanek kroglic pa le raje zakoplji v kompost. Če jih ne bo, se ti potem jutri tudi ne bodo več trkljale po mislih.



Sonja

Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 15. 2014 17:15

roxena  

član od: 25.4.2007

sporočila: 35

16. feb 2014 19:04

Bravo limnol.Kroglice bomo sedaj zakopali pa veselo na delo vsak po svoje.Glavno da delamo z veseljem.Bliža se pomlad pa bomo tudi po zemlji začeli brskati pa ne bomo več tako mislili na hrano.Uživajte,zjutraj je že slišati ptičke,prihajajo lepi dnevi

roxena

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti