Prenovljeni forum

neznan uporabnik
tema odprta - 24. mar 2001 23:37 | ogledi: 2.249 | odgovori: 2

Razlike sicer ne boste opazili, toda forum sedaj deluje na mnogo bolj zanesljivem SQL strežniku.

Če vam karkoli deluje drugače kot prej nas prosim obvestite.

Pozdrav

Jernej

Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

26. mar 2001 13:56

Ne vem, če je to novost, toda motijo me nekatere nepravilnosti oziroma napačni podatki: npr. pri naslovu "Tehnične reči" piše, da je 9 tem in 20 sporočil, ko pa odprem ta podforum, pa dobim sporočilo "Ni nobene teme". To ni edini primer napačnega preštevanja tem in sporočil. Predlagam, če ne znate prav preštevati teme in sporočila, da enostavno ta podatek ukinete. Še vedno pa pod "Neprebrana sporočila" ne dobim neprebranih sporočil. O tem problemu sem že pisala oziroma se pritoževala, a je vse po starem. Ne vidim smisla, da uporabniku "nudite" (bolj prav je "se hvalite") nekaj, kar ne deluje. Pozdrav Polona

neznan uporabnik

26. mar 2001 14:08

Tem je toliko kot piše in prav toliko sporočil, morda ste bili malce površni in niste opazili, da imate nastavljeno, da vam prikaže samo teme zadnjih 30 dni? Če želite imeti prikazane vse teme, lahko to izberete v posameznem forumu. Pod neprebrana sporočila dobite neprebrana sporočila, ki so seveda izpisana po temah. Bolj pravilno bi bilo "neprebrane teme, ki vključujejo neprebrana sporočila", ampak žal za takšen napis ni prostora. Nikoli pa nisem napisal, da je forum sedaj kaj drugačen, poganja pa ga druga baza (torej jedro) ne ogrodje. Novo jedro lahko kaj pokvari in predvsem to me je zanimalo. Vi ste edina, ki jo "neprebrane teme" zelo motijo. V angleščini je dober izraz "active topics". Če lahko morda svetujete, kako naj to prevedem, da bo Slovencu razumljivo, se priporočam. Pozdrav Jernej Urednik kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti