prenovljena storitev: recepti s slikami!

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. maj 2004 10:09

Majdi: Recepti, ki imajo slike imajo pred receptom v spisku in ko uporabimo iskalec majhen fotoaparat, v samem receptu je je treba klikniti na fotoaparat pod naslovom recepta. Ligojna: Do zdaj je bilo poslano cca. 15 slik, od tega imamo z nekaterimi težave ker avtor ni poslal točnega imena, h kateremu receptu spada. Objavljenih je tako 12, ena je za recept, ki še ni bil objavljen, ko bo bo na portalu tudi viden fotoaparat. Tukaj je npr. moja slika, žal sem že pol pojedel preden sem se spomnil na fotoaparat... http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=3151 Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

šjorca  

član od: 22.12.2003

sporočila: 233

19. maj 2004 12:40

zanima me če lahko pošljem sliko iz GSM-ja (300.000 točk), ker digitalca nimam. vesna kavčič

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

19. maj 2004 15:03

Uf, iz GSM-ja... Kot vem še ni GSM-ja ki bi delal dobre slike! Ampak lahko pošljete Bojanu na bojan@kulinarika.net pa če se bo dalo narediti kolikor toliko bomo dali gor. Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

21. maj 2004 16:16

Kaj pa slike članov - tudi to bi lahko nekam dali. Suzi

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

21. maj 2004 19:06

Mislim da večina članov hoče ostati anonimnih. Lahko se pa tudi motim. Kako bi pa vedeli, ali so slike prave? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

25. maj 2004 11:26

Ja verjetno bi dobili ene par slik Brad Pitt-a in Pamelk iz obalne staže. No ja bi bilo pa zanimivo videti s kom se dopisuješ.

bajsika  

član od: 20.5.2004

sporočila: 22

26. maj 2004 19:23

Mislim, da ni vprašanje katero sliko bi poslali. Po mojem mnenju živi večina forumov ravno zaradi tega, ker si lahko posamezniki anonimno izpolnijo skrito željo - predstaviti svoje sposobnosti v javnosti. Veliko ljudi se tega boji zaradi možne kritike. Za tiste, ki pa se želijo celo spoznati, bi zato predlagala idejo nemškega voditelja turističnega foruma istre -- 1 krat do 2 krat letno se dobijo v Poreču - pride pa kdor hoče. Na nivoju kulinarike bi to lahko organizirali v kakšnem hotelu v Kranju ali Ljubljani - vsak ki pride naj prinese svoj recept ( ne na papirju ampak na krožniku ). Sponzorje za pokrivanje stroškov najema prostora in celo nagrad za najboljše "preizkušene recepte" se da hitro najti. Sicer to spada bolj v form SREČANJA a kljub temu odgovor Jerneju in Lidki - ker je moja služba organizacija srečanj ( cca 150-200 letno ) lahko takoj povem, da bodo vse stojnice in pikniki vedno propadli. Preprosto druženje je premajhen razlog, da bo večina dvignila svojo r... s kavča. Obstajati mora že RAZLOG - majhna tekmovanja, nagrade sponzorjev,..... to privabi vse -- tiste ta dobre, tiste foušaritne, firbce, "marsovce" .... Sporočilo je spremenil(a) bajsika dne 26. maj 2004 19:59:48

Fani  

član od: 18.7.2002

sporočila: 371

27. maj 2004 8:21

Torej so srečanja forumovcev Prehrana na med.over.net izjema... Poglejte reportaže. Prisrčna, vesela, naravna, dobromisleča. Natanko to, o čemer piše zgoraj za nemškega voditelja turističnega foruma in kar predlaga Bajsika. Kdor hoče priti, pride - kdor se prijavi, da bo kaj skuhal, je vse dobro sprejeto - kdor hoče, s seboj prinese svoj recept "na krožniku ali pladnju". Brez nagrad, tekmovanj, vendar obvezno s prostorom za otroke, saj marsikdo brez otrok ne more/noče priti. Sponzor sicer mora biti za kuhinjo in nekaj organizacijskih stvari, drugače so ljudje večino stvari/hrane pripravljeni prinesti s seboj z edinim motivom, da to predstavijo "javnosti". Kaj podobnega bi verjetno bilo izvedljivo tudi na Kulinariki, z veliko vloge administratorjev seveda. In ni treba pričakovati množičnega odziva, če jih pride 15, je že ok. Tudi to je dovolj za prijetno popoldne. Se pa strinjam, da je preprosto druženje in hrana premalo, da bi ljudje dvignili svojo r... s kavča (ali mogoče še malo stisnili svoje natrpane urnike). Nujno potrebno je, da se nekaj počne, v zgornjem primeru se kuha ali vsaj gleda kuhanje, pomiva se posodo, zabava otroke itd. No, sicer tole res nima zveze s slikami pri receptih, sorry. Pozrav, Fani

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

27. maj 2004 9:45

Vav, se strinjam, da je ljudi treba nekako motivirati. Začne se pa pri ideji, ki je bila že nekajkrat zatrta v sami kali. Če imaš idejo, potem gradiš naprej, kako zakaj, pod kakšnimi pogoji. Tudi meni je jasno, da ljudje kar tako na en piknik ne bi prišli, tudi tisti, ki bi bili za, se bi v zadnjem hipu premislili. Kaj šele obisk stojnice, ki je še bolj delikaten, saj traja pet, deset minut, potem se pa moraš spokat domov, ker cel popoldne pač ne moreš viseti tam... Treba bi bilo pa seveda dobro organizirat, in tudi pomoč administratorjev bi bila nujna. Sami se pač ne bomo mogli nikoli organizirati in jaz sem idejo za piknik na KulSlo že zdavnaj vrgla v vodo. Prišli ne bodo vsi, nekateri bi radi ostali anonimni. Vseeno ap pikniki s Forumov živijo in se tudi dokaj uspešno izvajajo. Tud na med.over.net.? Pa daleč od tega, da bi hotela našo KulSlo primerjati z njimi, gre se za tisto idejo, ki se je nekomu nekega dne porodila, pa za nadgradno tega in končni rezultat, ki je srečanje... Ah, res, mogoče je je brezveze o tem razpredati, tu... lp, lidka

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

2. jun 2004 12:26

JERNEJ,nekaj fotk že čaka 10 dni pa me zanima,če imate kakšne težave.Če je potrebno jih lahko pošljem ponovno. lep dan Vesna Leben

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti