prenovljena storitev: recepti s slikami!

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

19. avg 2005 16:30

POMEMBNO OBVESTILO: Oddajenje fotografij za recepte se zdaj vrši s pomočjo obrazca na naši strani, ne več preko elektronske pošte (pošiljanja na Bojanov naslov). Več informacij dobite v prvem sporočilu te teme, ustrezni formularji in linki so narejeni, tako da ne boste mogli zgrešiti, če boste želeli oddati sliko za svoj recept ali pa od koga drugega. Naprošam tudi vse, ki so v zadnjih nekaj dneh poslali Bojanu slike, da jih naložijo tudi na strežnik (na nov način). Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

20. avg 2005 9:24

Preizkusila nov način pošiljanja in preživela . Bravo Jernej in Bojan. Super preprosto! Upam, da sem tudi jaz svoj del uspešno opravila Lp, tjas

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

25. avg 2005 21:26

Še opomba: Slike, ki jih pošiljate, bodo objavljene po 1.9.2005. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

lucija  

član od: 8.7.2002

sporočila: 403

29. avg 2005 15:41

Hm - jaz sem oddala recept, pisalo je, da bo, ko ga odpošljem, mogoče oddati še sliko, pa se je zgodilo le to, da je pisalo, da je v scriptu napaka (recept se je vseeno poslal in je v beležki). Kako zdaj oddam še sliko? Kar počakam, da bo objavljen, in oddam takrat? Hvala!

carmen  

član od: 30.9.2001

sporočila: 306

29. avg 2005 20:25

Lucija tudi sama sem imela to vprašanje, pa mi je Jernej povedal, da pojdi in odpri svoj recept v beležki in prepiši ID ki je napisan ob njem in potem sama ročno napišeš ID in sliko gre oddati

anagerzina  

član od: 29.11.2002

sporočila: 280

12. sep 2005 14:34

Sama sem včeraj poslala v objavo en moj recept za torto. Ko pa sem hotela poleg po obrazcu poslati še sliko mi je ni hotelo sprejet ker je prevelika (pretežka). Kako lahko pošljem tako sliko oz.ali mi zna kdo povedati kako jo pripravim, da bo ustrezala merilom KULSLO. Hvala! Ana

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

12. sep 2005 14:46

Potem morate imeti ZELO veliko sliko! Ker omejitev je po novem 1.5Mb in je ne morem povišati, sicer bo naš predal kmalu poln. Sliko pomanjšate s kakšnim grafičnim programom a la Photoshop ali pa s kakšnim programom za shranjevanje in obdelavo digitalnih fotografij, če imate digitalni foto ste gotovo dobili zraven tudi program za urejanje slik. Ti imajo ponavadi možnost pomajšati sliko... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

anagerzina  

član od: 29.11.2002

sporočila: 280

19. sep 2005 19:14

Jernej! Sem poskusila zmanjšat sliko pa ne gre. Je pa res težka, šele zdaj sem pogledala da ima kar 3 Mb. Moj dragi je pač na fotoaparatu naštimal najvišjo resolucijo zato so slike tako težke. Kaj lahko pošljem sliko pod komentar recepta? Res bi bilo škoda, da je recept ne bi imel, ker je bistvo v "zidavi" in okraitvi torte. Hval in LP! Ana

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

19. sep 2005 19:27

Ana, če že imaste tako veliko sliko in je ne morete pomanjšati, pa jo pošljite na mail: bojan@kulinarika.net , pa jo bom objavil(napišite tudi številko recepta h kateremu jo pripnem). LP Bojan

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

21. sep 2005 11:24

Ja, v skrajen primeru jo pac posljite k Bojanu, tudi drugi. Ampak res le, ce je nuja... Ker mnogo prej bo na vrsti in Bojanu je mnogo lazje, ce je oddana na nov nacin preko spletne strani. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti