Šok

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

10. avg 2013 5:50

Tudi moj mož je izdeloval gobeline in vezel z križci, ko še interneta ni bilo, pa v 19ih letih nisem ugotovila, da bi bilo kaj narobe z njim. Vsak si pač najde hobi v tistem, kar ga veseli, tako da ni panike!!!!Bolje je tako preživljati prosti čas, kot pa v kakšni gostilni!!

kvačkarica

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

10. avg 2013 9:05

hehehe, kvačkarica,

saj ne veš, s čim vse bi se utegnil zabavati tvoj mož (in kaj počneti), ko si ti kje daleč stran. TO skrbi hedonista.

Sicer poznam nekaj gejev, ampak kolikor vem, nobeden od njih ne zna kvačkati. Razen, če tega ne skrivajo, da si ne bi kdo mislil, da so straight.



Sonja

Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 10. 2013 09:06

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

10. avg 2013 9:28

Znanje kvačkanja in pletanja nista v korelaciji s spolno usmerjenostjo.  Tudi strojništvo ni. Kot ni nobena od znanih veščin

Vendelina jr.

perpetua  

član od: 11.10.2008

sporočila: 338

10. avg 2013 10:44

Če vzamemo petje za veščino oz. kombinacijo veščine in talenta, potem lahko glede na lastna opažanja z veliko gotovostjo trdim, da je med pevci, zlasti tenorji, bistveno večji odstotek gejev, kot v siceršnji populaciji. Govorim o (semi-)/profesionalnem nivoju, ne o vaških pevskih zborih Zakaj je tako, pa ne vem.

perpetua

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

10. avg 2013 12:20

ojej - zdaj še samo manjka, da fant - kadar ne kvačka - poje pod tušem....

Me pa le zanima, kako si preverila svoja opažanja?

Sonja

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

10. avg 2013 12:21

Misliš, da ni to povezano zgolj z izpostavljanjem medijem? Na kak način bi potegnila črto med omenjenimi in  računalniškimi programerji, daj argumentiraj to tvojo gotovost. In koliko teh homoseksualcev, kateri se v estradi za to imajo, zares so?



Commis débarrasseur



Sporočilo je spremenil(a) zzak1977 dne 10. 2013 12:22

Sporočilo je spremenil(a) zzak1977 dne 10. 2013 12:23

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

10. avg 2013 13:42

Kaj je narobe z mojo hčerko-gre na matematično fakulteto ,ko je imela trk z avtomobilom je sama zamenjala vrata,drugo avto je razstavila vse kose posebej."štema "po zidovih ,tudi žaga z cikularjem.Tudi šivat zna samo noče kuhati Sej veš tisto koliko veš toliko vrediš.

Enkrat sem slišala na televiziji -vse ti lahko uzamejo (hišo,avto...)znanja ti pa ne morejo.

Vesela sem za njo da to vse ve in me veseli da ne dela razliko med "moškim" in "ženskim" delom-tudi jaz delam vse.

golubić

perpetua  

član od: 11.10.2008

sporočila: 338

10. avg 2013 14:34

zzak1977 je napisal/a:

Misliš, da ni to povezano zgolj z izpostavljanjem medijem? Na kak način bi potegnila črto med omenjenimi in  računalniškimi programerji, daj argumentiraj to tvojo gotovost. In koliko teh homoseksualcev, kateri se v estradi za to imajo, zares so?

Sporočilo je spremenil(a) zzak1977 dne 10. 2013 12:23

 

Recimo, da imam dvojno življenje.. (kar se sliši bolj misteriozno, kot v resnici je). Eno je močno povezano s klasično glasbo, tako da sem se in se še gibljem v krogih 18-30-letnih pevk in pevcev iz celega sveta. Drugo je povezano z resnim študijem bolj naravoslovno usmerjene smeri, kjer smo študentje precej povezani med sabo in veliko vemo en o drugem. In iz prve skupine ljudi vem za vsaj 40 gejev, iz druge pa za tri. Ne temelji torej moja trditev na kakšnih znanstvenih dokazih, ampak tudi na podlagi opažanj lahko kdaj kaj sklepamo. Sicer pa mislim, da mediji nimajo nič zraven, ker večina teh ljudi ni medijsko izpostavljenih, vsaj ne na kak zvezdniški način.

perpetua

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

10. avg 2013 14:57

No ja meni je pa tole perpetuino pisanje precej logično, pa seveda, kot sama pravi, brez znanstvene podlage. Tudi sama imam z geji precej stikov, ker so v krogu mojih najbližjih ljudi, in verjetno nisem edina, ki opazi da imajo zelo pogosto nekoliko drugačen glas (a se tako sloveni pitch?) - to je višji. Seveda tu zadaj niso kake raziskave z blazno ogromnim in reprezentativnim vzorcem, niti znanstvena dognanja, ampak zgolj ena verjetnost, da če je gej, bo imel verjetno nekoliko višji glas, kateri se potem očitno večkrat izkaže primeren za petje. 

Viva Meier

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

10. avg 2013 16:03

hedonist, zadnji čas je, da odpreš temo ŠOK 2 , tule je že malo dolgočasno 

Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti