Šok

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

9. avg 2013 10:05

Uf, dobil sem kar sem iskal, dobr ste me, ni kaj . Kljub grenkobi sem se pri nekaterih odgvorih narežal tudi sam in skoraj mi je odleglo. No, tako hudo ni, da bi pomislil na samomor ne se bat, pa tudi Vodebove teorije ne jemljem za sveto stvar čeprav so mi nekatere všeč. Evo, sinu bom ponudil še pletilke, pa naj še štrika če če. Tudi bom skušal dokončno zlesti iz votline in se prestaviti v 21 stoletje ker tisto o mrazu in potrebnih dodatkih za zaščito pred njim kot je zapisala Vendelina me rahlo skrbi.

Hvala še enkrat za odgovore vsem , bom pa še kdaj kaj vprašal , še so teme, brez skrbi :)

hedonist

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

9. avg 2013 11:08

Če si bil kdaj v Idriji v času klekljarskega festivala, si lahko na tekmovanju opazil kar nekaj moških osebkov, pa to ne mislim samo na podmladek.

Zanimivo, ko se moški loti enega bolj "ženskega" opravila, hitro opazimo, pri ženskah pa to ne štrli tako ven. Sama že leta vozim avto k gospe avtomehaničarki, se mi prav fajn zdi. In tudi doma večino zadev razstavim in nazaj sestavim sama. Mojega je že malo zaskrbelo, ko sem pred kratkim začela dajati pralni stroj na prafaktorje. No, rezervni del sem naročila, noter dal ga bo pa za vsak slučaj raje kdo drug kot ravno jaz sama.

Loni Makaroni

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

9. avg 2013 11:11

Hedonist, tega pa res nisem pričakovala od tebe, ne namreč, da boš povedal, da tvoj sin kvačka, ampak tega, da te bo to skrbelo.

V moji bližini (geografsko) se še pred petdesetimi leti štrikali večinoma moški in so bili celo znani po svojih "zoknih", tako da so tvoje skrbi... kako bi rekla... ne samo odveč, ampak že kar žaljive, za moške in ženske, predvsem pa to pove veliko o tebi. Si pa dobil plus, da si tako skrb upaš priznati na glas.

JJ

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

9. avg 2013 12:23

uf, robida, to je pa kot žveplo v hedonistovo rano...

Sonja

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

9. avg 2013 12:40

kaj češ, žveplo tudi čisti

robida

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

9. avg 2013 13:19

Ampak naslov teme je pa nadvse primeren :)

Commis débarrasseur

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

9. avg 2013 14:23

No in na koncu bomo še ugotovili, da so moški, ki so sicer znani kot vrhunski kuharji, čeprav je v vsakdanjem življenju običajno ženska tista, ki pripravi vsakdanji obrok, pa še na ne vem koliko področjih tudi, odlični kot ustvarjalci pri ročnih delih. In lahko spet začnemo od začetka. 

Za nekaj njih sem slišala, da so odlični pri delanju gobelinov. Jaz mislim, da so časi, ki so delili dela na ženska in moška res že pretekli čas. V vseh poklicih lahko najdemo moške in ženske. In komur do danes to še ni  bilo čisto jasno, sem prepričana, da mu je skozi tole debato postalo jasno.

P.S. sem se spomnila, kako mi je mož še kot punci razlagal, da je svojim trem sestram pobiral zanke na najlonkah. Takrat še nismo tako metalae stran svojih žab kot to počnemo sicer že tudi dolgo, ampak smo nesle žabe popravit. Uh, sem mu rekla, fino, potem jih boš pa meni tudi. Ne, je rekel, sem že pozabil, kako se to dela. Kasneje sem ugotovila, da je kar precej stvari pozabil, ker mu pač ni dišalo kakšno opravilo.

 

 

 

naor

D.D.  

član od: 9.8.2006

sporočila: 18

9. avg 2013 17:16

No, moj spomin pa sega nekako 30 let nazaj, ko se je moj mož odločil, da bo dokazal ženskemu svetu, da tudi on lahko štika. Štrikal je šal iz bele volne. Štrikanje mu je dobro šlo, težava je bila v tem, da je istočasno popravljal motor. Motor je bil hitro popravljen, šal končan malo kasneje, vendar od bele barve pa do manj in bolj sivih odtekov. Ja, dokaz je obstajal, pa čeprav neuporaben.

Pozdravček!

D.D.

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

9. avg 2013 18:16

da je le mož uporaben....

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti