Šok

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

24. sep 2013 19:01

Lepo, da si se spomnil name Jernej, ja živimo pač tak čas, da moški delajo ročna dela, ženske brcajo žogo. In če pri tem vsi uživajo je prav tako. Sem se povsem potolažil glede kvačkanja mojega sina, nekaj po zaslugi kulinaričnega občesstva, nekaj pa zato, ker ima zadnje čase toliko dela ( Eurobasket pa to ) da trenutno ne kvacka, morda pa bo pozabil :)

hedonist

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

24. sep 2013 19:27

Jah, poznam pare, kjer žena gleda košarko, mož gre pa na ples ;-) Tako je ;-) No, samo da si se potolažil ;-)

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

28. sep 2013 6:31

Hedonist, saj pa ni nič slabega, če tvoj sin kvačka. Če ga to veseli, pač naj dela. Jaz sem imela hčer in sina, sama sem kvačkala pa sta še ona dva poprijela za kvačko in igle za pletenje. Danes sta odrasla, pa še vedno sebi naredita, kar jima je všeč. ravno zdaj sin plete šal za svoje dekle. Je pa tudi športnik...ukvarja se s karatejem, košarko, nogometom, odbojkoo in kolesarjenjem.

Mislim da se pri ročnem delu kar spočije. Zato se ne obremenjuj s tem. Če ga veseli, naj pač to počne.

Kyara

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

4. maj 2014 16:14

Hedonist, a je slučajno tvoj sin danes v Slov. novicah? Če je, čestitam! Če pa ni, pa prav tako vse pohvale za njegovo delo.

marjja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?Dragička
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti