Velike družine - kam greste na dopust?

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

4. jun 2014 13:02

Jaz grem raje v kamp kot v apartma, bog ne daj hotel, pa tudi če me bo dražje koštalo. Ni lepšega kot to, da so lahko otroci cel dan zunaj, napol nagi, se igrajo in zamotijo z vsem živim... Jaz pa uživam ob petju škržatov, kuhanju v naravi, čiščenju rib navsezgodaj zjutraj, ko je morje še čisto mirno, jutranjem skoku direkt iz šotora v morje, večernem pomenkovanju ob pivu, ko nekdo v daljavi igra na kitaro... Mmmmmmm, to je meni dopust! Komaj čakam!

saša

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

4. jun 2014 13:21

Vidiš mene pa moti ravno to kuhanje v naravi, ko nimaš nič pri roki, pranje posode nevem kje, čakanje v vrsti za tuš in pranje zob....

Mora pa biti apartma blizu morja obvezno, da moj ob 5 skoči not in nalovi rib (podvodni ribolov)...

 

Pred 14 dnevi smo bili na morju 4 dni v Bunici. Lastniki imajo 2hiši apartmajev in kamp z 20 parcelami. vse popolnoma v senci. Plaža pa prodnata in skoraj cela uvala njihova, ker cesta vodi samo do njih.

Ta kamp mi je bil še celo všeč zaradi sence in pa majhnosti, je pa res da smo bili v apartmaju nad kampom 30m od morja :)

testeninca

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

4. jun 2014 16:38

testeninca je napisal/a:

Vidiš mene pa moti ravno to kuhanje v naravi, ko nimaš nič pri roki, pranje posode nevem kje, čakanje v vrsti za tuš in pranje zob....

 

 


testeninca

Mi kampisti smo tudi veseli, da ne vohamo celodnevne kuharije, praženja čebule in pogrevanja sarm in filanih paprik. Več se vas bo drenjalo po apartmajih, več dopusta bo za nas. Keep up the good work!

Ne razumem sicer, da dopust prilagajate količini kuharskih pripomočkov in opravljanju gospodinjskih del ampak klišejsko, vsakemu svojo kuhalnico in metlo.

Commis débarrasseur

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

4. jun 2014 18:03

Testenica, tvoj pa deleč skoč , Zzak  .

hedonist

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

4. jun 2014 18:36

Heh, jaz pa parafraziram Wittgensteina: meje moje kopalnice (vulgo sekreta) in kakršnekoli cevi, iz katere teče (!) pitna (!) voda, so meje mojega sveta. Torej glede na priložnost, primernost in finančni domet hiša, apartma, motelska/hotelska soba; kampiranje (urejeno ali divje), jadranje in podobne zgodbe odpadejo. Chissa, mogoče si pa še kdaj premislim. Ampak, kot pravi kolega Zzak, še dobro, da je za vsakogar nekaj in za vse zadosti, če le ni foušije. lp, proxima

iwa81  

član od: 21.7.2017

sporočila: 19

16. avg 2017 15:05

hej, iščem neko ugodno in dokaj kvalitetno varianto za družinske počitnice. Šli bi v terme pa me samo zanima, če kdo ve kako kaj poskrbijo v Laškem za mulce.Gledam to ponudbo . https://www.thermana.si/druzinske-pocitnice 

Ima mogoče kdo kakšne izkušnje ali slučajno priporočate katere druge v katerih ste bili?

 

iwa81

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

16. avg 2017 15:34

Iwa, lani konec avgusta smo šli na enodnevno kopanje v Laško. Za otroke je bilo precej dogajanja, zorbing na zunanjemu bazenu, igre ob vodi. Skratka ne morem prehvalit. Če se boste odločili za dopust pri njih bo zabavno, vreme kot kaže pa tudi bo. 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12640

16. avg 2017 18:12

  http://kamzmulcem.si/katerih-12-kopalisc-priporoca

 

Tukaj imaš seznam, sicer pa ti lahko povem iz prve roke, ko sta bila moja otroka še v oš, smo bili v : termah  Čatez, termah  Olimia in Termah - 3000 Moravske toplice.  

V seh treh termah smo bili zadovoljni, otroka pa tudi, pa je bilo to pred 15. leti , sedaj je pa sigurno še boljše.

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

iwa81  

član od: 21.7.2017

sporočila: 19

17. avg 2017 15:54

O super je tale link, bom malenkost pregledala.

Drugače pa mislim, da bo na koncu res obisk Laškega. V bližini gledam, da so tudi neke domačije,kmetije da lahko tamali še vidijo kakšne domače živalce in tko... Morva z mojim še malo premislt, drugače pa hvala za mnenje, če pa ima še kdo kakšno izkušnjo pa je vsekakor dobrodošla :)

iwa81

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

17. avg 2017 17:26

Vsekakor se dogovorite (prej pokličite) na Aškerčevi domačiji. Ovce, osliček, krava cika, slovensk avtohtona pasma, kokoši,.....in siri, spominska soba, prijazni ljudje,.....

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti