M
<
Nikol
tej_a
n class='poudarjeno'>>>M
<
Nikol
tej_a
n class='poudarjeno'>>>pa saj imas navodila na tvojem linku - prvi zadetek ima celoten postopek z modeliranjem pujsov
"Stressed is desserts spelled backwards!" Postopek izdelave posameznih delov telesa prašička mi je znan, ampak ne poznam pa te mase katero je potrebno uporabiti. Nisem še nikoli uporabljala teh mas. Kje se sploh ta masa kupi in kako jo potem naprej obdelovati?
tej_aA ni to fondant...mislim da je v bazi recept :)
lp gogahttp://www.kulinarika.net/recepti/13212/sladice/marshma tukaj poglej :)
lp gogaKaj pa tično masa in marcipanova masa?
tej_aJaz sem jih ne dolgo nazaj naredila za sodelavko in sicer iz marshmellows mase (recept na linku, ki ga je prilepila že gogad), vzela sem kar roza penice, da ni bilo potrebno dodatno barvati mase. Narejeni so bili endvatri, oblikovanje je čisto enostavno. Brez problema se jih naredi tudi iz marcipana (obarvanega z malo jedilne rdeče barve za marcipan).
Se pravi da potem kupim marshmellows maso in naredim točno po tem receptu
http://www.kulinarika.net/recepti/13212/sladice/marshma
Kje pa se da kupiti ta roza masa?
tej_a
Marshmellows pence kupujem v Mullerju ali pa v ELeclercu. Najbolje da vzameš kar tiste, ki so mešane, roza in bele.
DBpek http://easy-recepti.blogspot.com/Marshmellows ni masa, ampak so penasti boboni, ki jih boš potem stopila in s sladkorjem zgnetla v maso.
Najdeš jih pa v Mullerju ![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | noemi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Pečeni Azijski Riževi Rezanci s Piščancem

Jajčevci z rižkom