Kako odkleniti pečico candy?

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

26. maj 2013 10:02

Hja, če ji je serviser rekel, da naj pritisne dva gumba hkrati in vidi, da ne gre....se ga pokliče znova.

lp

cervus

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

26. maj 2013 13:39

Ja,res-najboljše,da pokličeš serviserja in naj ti pride na dom.

andreja m

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

26. maj 2013 21:00

Pa navadno je dobro vedeti, točno kateri tip pečice ima človek doma, ker tista "se mi zdi" številka je lahko tudi katera druga, pa že dotična številka ima še par črk abecede zraven.

Loni Makaroni

barbara1998  

član od: 18.5.2013

sporočila: 12

30. jun 2013 16:26

tista "se mi zdi" je napisana zato, ker sem prejela napačna navodila in papirje in ne vem če je res ta pečica ( kar po moje ni), saj nima enakih gumbov kot omenjena, ampak ima temeraturo in nastavitve za določeno hrano

barbara1998

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

30. jun 2013 16:48

No verjetno je zdaj po več kot enem mesecu pečica že odklenjena - nam lahko zaupaš, kako si to uspela? S serviserjem ali brez? Ker bo pa to mogoče koristna izkušnja za druge, če se komu kdaj zgodi kaj podobnega. Kako je z navodili, vem - dostikrat dobiš zraven kup papirjev, ki naj bi bili napisani "univerzalno za vse tipe", ali pa piše nekaj takega kot "pritisnite gumb C, odvisno od tipa aparata....." - pa si misli, kar hočeš.

Sonja

barbara1998  

član od: 18.5.2013

sporočila: 12

14. avg 2013 11:51

Ne, žal pečica še ni odklenjena... Serviserji me imajo tako rekoč za neumno:'' Pritisnite gumb z ročico, nato v treh sekundah plus...'' in vedno jim moram pojasnjevat, da gumba z ročico nimam.  Vas pa bom  obvestila ko jo bom odklenila in kako mi je to uspelo.

barbara1998

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

14. avg 2013 12:22

Barbara,

ti si pa med tistimi "saj ni res - pa je". V tem času bi šla jaz na servis že z buzdovanom in oblegovalnim ovnom, mojstra bi ujela z gorjačo in ga odvlekla v svoj brlog in tam bi bil, dokler ne bi pečica delovala, na glavi bi imeli vse inšpekcije tega sveta, od obrtne zbornice do zveze potrošnikov. Sploh ne morem verjeti, da servisi lahko tako delujejo (oziroma ne delujejo).

Sonja

leandros  

član od: 19.8.2009

sporočila: 188

14. avg 2013 13:13

barbara1998 je napisal/a:

Ne, žal pečica še ni odklenjena... Serviserji me imajo tako rekoč za neumno:'' Pritisnite gumb z ročico, nato v treh sekundah plus...'' in vedno jim moram pojasnjevat, da gumba z ročico nimam.  Vas pa bom  obvestila ko jo bom odklenila in kako mi je to uspelo.



barbara1998

 

Ne želim biti zlobna, pa vendar... a ti v vsem tem času nisi nič rabila pečice??!  Ali pa imaš mogoče dve? Res da je bilo vroče te dni, ampak vseeno,.... res ne razumem???? 

leandros

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

14. avg 2013 17:11

Barbara, dekleta imajo prav. Servis te nima kaj imeti za neumno. Naj pridejo in uredijo, zato so tudi servis. Ali pa po Babkino, naj doma pančkajo.

 

naor

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

14. avg 2013 17:48

Barbara, takole gre to:

1. Poslikaj pečico in fotke nesi na servis in it naj povedo, kje so ti neobstoječi gumbi in če jih ne najdejo, naj pred tabo pojedo fotke, potem pa ročno servisno torbo v roke in lepo s tabo do pečice in naj zadevo spravijo v red.

2. Mimogrede povej, da imaš na spletu nekaj znank in da ena že obla buzdova, druga pa trenira boks

3. Se nama z limnol ni potrebno zahvaljevati za namig, namesto tega se nauči postavljatgi zase, ker če te servis takole sprehaja okoli, ...se boš še namučila v življenju.

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti