Dilema

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

31. maj 2013 21:25

aressss605 je napisal/a:

Nisem mislil na to temo kaj dodajati, pa me je spodbudilaVendelina jr. Hvala vam vsem za vaš trud, večina niste razumeli, kaj sem hotel povedati, vprašati. Za pojasnilo, sem poročen 40 let in moja žena je še vedno lepo dekle v letih s ponosom jo povsod predstavim kot moja žena. Mi je pa smešno ob drugi priliki, ko čujem ženo to je pa moj mož. Bolj  za šalo kot za res si na tihem mislim, nisem jaz tvoj, ti si moja, pa vseeno hvala za vaš trud. Imam pa eno podvprašanje ali vas nič ne moti, da Vendelina jr. nastopa kot absolutna pamet na trenutke celo žaljiva, je močna in ima vedno prav. Če ne moti moderatorjev tega čudovitega portala potem tudi mene ne moti. rad prebiram kulinariko tudi mimo receptov, ker vem, da se tu oglašajo povprečni in pošteni ljudje. Lep pozdrav.

 



aressss605



Sporočilo je spremenil(a) aressss605 dne 31. 2013 20:06

 

Mislim, človek, tebi pa res ni pomoči. Kakor kaj napišeš, tako sam sebi skačeš v usta. In po 40 letih te ne skrbi, da ji rečeš moja žena, ampak te skrbi, da ona reče moj mož ... Ljubi sveti bog, človek, daj se no sam s seboj malo pogovori. Pa pusti Vendelino, je kot je, pač veliko krat dirkt med roge trofi in potem to boli. Ampak če je ona krivec za tvoje stanje, pa naj bo. Ker si ti sam nikoli ne boš priznal, kaj te v resnici muči.

Prav zabavno te je brat, sploh glede na starost. Si pospestril forum, kapa dol.

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. jun 2013 14:56

aressss605 je napisal/a:

, vprašati. Za pojasnilo, sem poročen 40 let in moja žena je še vedno lepo dekle v letih s ponosom jo povsod predstavim kot moja žena. Mi je pa smešno ob drugi priliki, ko čujem ženo to je pa moj mož. Bolj  za šalo kot za res si na tihem mislim, nisem jaz tvoj, ti si moja, pa vseeno hvala za vaš trud. Imam pa eno podvprašanje ali vas nič ne moti, da Vendelina jr. nastopa kot absolutna pamet na trenutke celo žaljiva, je močna in ima vedno prav. Če ne moti moderatorjev tega čudovitega portala potem tudi mene ne moti. rad prebiram kulinariko tudi mimo receptov, ker vem, da se tu oglašajo povprečni in pošteni ljudje. Lep pozdrav.

 



aressss605



Sporočilo je spremenil(a) aressss605 dne 31. 2013 20:06

 

Kolega, vzemi metlo in lepo pred svojim pragom pometaj in  ne zaganjaj se v druge pragove. Ker je pač očitno tako, da smo ti povedali vse, česar sploh nisi želel slišati in smo očitno imeli zelo prav, ker si po sedmih straneh začel pisati nekaj kao spravljivega in kako te itak nič ne moti, razen dejstva, da obstaja tale silni forumski karakter z nickom Vendelina jr.

Kolega, tvoji zapisi se berejo tako kot primeri za začene lekcije psihoanalize. Nekaj močnega zanikanja, nekaj transfera v smislu napad je najboljša obramba (po 7 straneh si se spomnil pod vorašaj postavljati moje pisanje, pa daj raje poglej svoje trditve z distance), tako da.... človek, vzemi se no v roke. Pa malo se distanciraj od svojega pisanja in še nam malo pusti, da pozabimo na tole tvoje pisarijo.

Sicer te bomo še malo obirali - ker tale tema ima resno možnost, da konkurira nepozabni tematiki, v kateri se je spraševalo, v katerih gostilnah se lahko sedi na tleh, da bi se lahko tja peljalalo dojenčke, ki se še plazijo....., ampak si čisto sam nastavil

Kot je tudi čisto tvoja stvar to, koliko časa si v resnici poročen in koliko otrok in žen imaš. Jaz sicer še nisem v živo nikoli videla nekoga, ki po 40 srečnih letih še vedno postavlja vprašanja o svojilnih zaimkih - nak, po 40 letih ljudje s ponosom in srečo uporabljajo svojilne  zaimke in so srečni, da so "od nekoga". Po navadi niti 40 let ne rabijo, že po 20-ih srečnih letih se materija precej absorbira. Če pa leta niso srečna, pa človeka svojilni zamiki salamensko tepejo.

 

Vendelina jr.

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

1. jun 2013 15:09

Vendelina jr. je napisal/a:

 

 Jaz sicer še nisem v živo nikoli videla nekoga, ki po 40 srečnih letih še vedno postavlja vprašanja o svojilnih zaimkih - nak, po 40 letih ljudje s ponosom in srečo uporabljajo svojilne  zaimke in so srečni, da so "od nekoga". Po navadi niti 40 let ne rabijo, že po 20-ih srečnih letih se materija precej absorbira. Če pa leta niso srečna, pa človeka svojilni zamiki salamensko tepejo.

 



Vendelina jr.

 

Tole je salamensko res. 

Vanja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

1. jun 2013 15:48

A se še komu zdi, da je tale Aressssova pisarija, kot da bi Wran spet priplaval na dan?

Vanja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. jun 2013 16:11

Tale sicer dela manj slovničnih napak, drugih bistvenih razlik pa ni.

Vendelina jr.

arepnik  

član od: 26.7.2007

sporočila: 180

1. jun 2013 16:22

kak ste naivni aressss605 se norčuje iz vas

arepnik

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

1. jun 2013 16:33

Pa kaj, ni ne prvi ne zadnji ...

 

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. jun 2013 16:57

Arepnik, če bi bil prankjoke, bi bilo fino. Samo ni. Se mi sicer ne da razlagati, zakaj ni. Grem raje dokončevati jagodno kremo za torto.

Vendelina jr.

aressss605  

član od: 15.4.2013

sporočila: 13

1. jun 2013 21:24

Dekleta ne vem o kom pišete, kdo je ta WRAN, mi je to, da spominjam na njega v ponos ali sramoto.

Zate Vendelina jr. pa tale   -  malo za šalo malo za res.

 

Apel podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vse vprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi.

Pred njo s kopiti čévljarček se ustavi;
ker ogleduje smôlec obuvalo,
jermenov, meni, da ima premalo;
kar on očita, koj Apel popravi.

Ko pride drugi dan spet mož kopitni,
namest' da bi šel dalj po svoji poti,
ker čevlji so pogodu, méč se loti;

zavrne ga obraznik imenitni
in tebe z njim, kdor náp'čen si očitar
rekoč: »Le čevlje sodi naj Kopitar«


                                                   da ne bo pomote, ta je od Prešerna
aressss605



Sporočilo je spremenil(a) aressss605 dne 01. 2013 21:27

Sporočilo je spremenil(a) aressss605 dne 01. 2013 23:51

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

1. jun 2013 23:45

Tebi, aressss605, pa res ni pomoči. Oziroma si tudi ti (ali predvsem ti) to pesem natančno preberi, s premislekom. Če zmoreš  seveda, ob vsem, kar si pred tem  napisal.

Pa ne vem zakaj tisto "da ne bo pomote, to je od prešerna..." -a misliš da ne vemo, čigava je pesem?

 Da bi mislili, da jo je Kopitar napisal?

Mimogrede, Prešerna bi lahko z veliko napisal, iz spoštovanja do pesnika, kaj praviš?

 

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti