Selitev na dolenjsko

tema je zaklenjena

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

4. mar 2013 14:12

Moja teta, na Dolenjskem doma (se ne hecam),  se strašno boji v Ljubljano, pravzaprav v njeno predmestje.

Je slišala, da kradejo, streljajo, z avti se vate zaletavajo, mladoletniki grozijo in pretepajo mlajše otroke, zahtevajo denar, v šoli varnostniki, ljudje gledajo v tla, ko se srečaš s sosedi, ne odzdravijo, zanalašč ti vrata v dvigalo pred nosom zaprejo, da ja ne bo treba kakšne rečt, pse oblačijo v plaščke, včasih tudi čeveljčke, lačnemu ne dajo jesti, žejnemu ne piti, še veliko tega je slišala moja teta.

Nejcanja, kaj naj ji svetujem? Naj se vseeno spravi na obisk?

 

lp

 

mzm

nejcanja  

član od: 15.3.2006

sporočila: 270

4. mar 2013 14:19

Ok,ok....zastopla....drugo leto pa naredim kakšen piknik pa vas povabim.

nejcanja

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

4. mar 2013 14:22

nejcanja je napisal/a:

Ok,ok....zastopla....drugo leto pa naredim kakšen piknik pa vas povabim.



nejcanja

 

 super! (Pa ne samo zardi piknika)

JJ

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

4. mar 2013 14:28

andrejagaz je napisal/a:

 

Kar se pa Romov tiče, pa je mogoče razumljivo, da nekatere tudi skrbi-saj iz drugih delov Slovenije ne poročajo o kakšnih napadih,..

Naj samo spomnim, da so nekaj tednov nazaj Romi napadli otroka, ko je hotel v kino (pobrali so mu denar in ga prestrašili)!!!!! Romi so na koncertu za novo leto streljali na policijski avto!

Ne mi govorit, da je za take primere kriva javnost ali ljudje, ki taka dejanja ovsojamo. Vsak Rom ima pravico do osnovne šole, žal pa je res, da jih veliko ne dokonča. Vendar so za to krivi njihovi starši, ker jim ne pustijo več v šolo (poznam tak primer). In dokler jih bo država tako podpirala, se ne bo nič spremenilo. Preberite si članek na RadioKrka, boste videli, kako stvari stojijo.

 andrejagaz

Waaauuu, pa to človk ne more verjet, no , kakšne strahote se dogajajo v tem koncu.

Da so Cavazzata nabutal skoraj pred vrati stanovanja, pa pokojnega Bibiča v garažni hiši, pa onega mafijozota sredi dneva počili v eni gostilni sredi LJ naselja, pa drugega mafijozota v nobel LJ hotelu ravno tako sredi dneva, pa vsaj 1 x tedensko prestrašijo koga v kakšni zlatarni v centru LJ, pa Jurčkov bratec sredi dneva po LJ beži pred policaji v svojem nobel avtu in še kaj hujšega...o tem so poročali iz drugih delov SLO. Da ne rečem še kaj o tistih kockah, ki letijo vsevprek...

Ognjič

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8696

4. mar 2013 14:38

mišzmoke je napisal/a:

Moja teta, na Dolenjskem doma (se ne hecam),  se strašno boji v Ljubljano, pravzaprav v njeno predmestje.

Je slišala, da kradejo, streljajo, z avti se vate zaletavajo, mladoletniki grozijo in pretepajo mlajše otroke, zahtevajo denar, v šoli varnostniki, ljudje gledajo v tla, ko se srečaš s sosedi, ne odzdravijo, zanalašč ti vrata v dvigalo pred nosom zaprejo, da ja ne bo treba kakšne rečt, pse oblačijo v plaščke, včasih tudi čeveljčke, lačnemu ne dajo jesti, žejnemu ne piti, še veliko tega je slišala moja teta.

Nejcanja, kaj naj ji svetujem? Naj se vseeno spravi na obisk?

 

lp

 



mzm

 

Ampak, da veš, da ima tvoja tetica čistem prav v vsem, kar si napisala           

Nejcanja, to je beseda... Samo ti povabi  

 

Pozdravček!

malaga  

član od: 1.6.2011

sporočila: 806

4. mar 2013 14:55

V vsakem narodu so dobri in slabi; tebi Ishmail pa bravo.

malaga

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

4. mar 2013 15:07

Dovolj in še več je bilo povedanega.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti