Telovadba po 40

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

27. jan 2013 23:27

Res je! Rime ob resnem jodlanju niso na mestu in je čisto prav, da takih, ki jodlajo v rimah niti v misel ne jemljemo.

nola

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

28. jan 2013 7:01

Veš, Limol saj se tudi tako tolažim,da mi nekatere zavidajo. Ni pa fajn, ko vse na tebi visi in so te same kosti. Prav tako na sebi opažam poglede, češ kaj je s tabo narobe, da si tako suha. Ampak sprejela sem samo sebe, takšno kot sem in se s tem sprijaznila. Jaz pač nikoli ne bom imela 50 kg. Zdravnik mi pravi:"Si pač takšne pasme!" Vsi, ki ste močnejši, bi vam pa dejala, da tudi suhim ni vedno lahko. Pa lep začetek tedna z mišelinkami ali brez njih!

kvačkarica

jovita  

član od: 8.7.2007

sporočila: 394

28. jan 2013 15:32

Mogoče sem spregledala, nisem videla, da ti kdo predlagal psa. Živahnega, prijaznega psa. Ga je treba peljat na sprehod, pa v šolo,...vsaj 3x na dan.Če bo živahen je to 3x20 dnevno minut hitre hoje, pa 2x tedensko 1 uro v šolo. Pa izgovorov, da je slabo vreme, pa da nas boli ne vem kaj...ne bo razumel.In ko ga boš pogledala, se boš že obuvala in oblačila.Pa spoznala boš veliko ljudi, ki podobno kot ti ob čudnih urah hodijo naokrog.

Zraven tudi meni ustreza pilates 2x tedensko. Ne boš ne vem kaj shujšala, boš za gibčna.

 

jovita

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti