Telovadba po 40

gazela  

član od: 6.7.2010

sporočila: 55

24. jan 2013 19:56

Jaz pa hodim na Zumbo. Mi zelo odgovarja.

gazela

leandros  

član od: 19.8.2009

sporočila: 188

25. jan 2013 10:09

Definitivno se mi je dovolj "premaknilo" v glavi in vem, da moram in tudi BOM spremenila stvari, ker se ne morem več gledati. Povrh vsega pa me še vse cote tiščijo in res ne mislim začeti kupovati večje številke od obstoječe. Nič ne pomaga, ko ti ljudje okrog tebe govorijo stavke v stilu "pa saj se ti nič ne pozna, da si se zredila", če pa jaz vem, da se ne počutim dobro, saj me vsaka bluza veže, krilo in hlače pa tiščijo.

Doma sem začela z Magic-legom, sedaj imam pa tak "musklfibr", da grem komaj po stopnicah.    Pa v prehrani sem dala na stran, kruh, omake, testenine in seveda sladkarije (za maslene piškote se bi na momente tudi prodala ).

Dokler ne najdem kaj primernega v smislu skupinske vadbe, bom doma sama delala (pa mojmu sem rekla, da me mora terat, da ne bom obupala).       

leandros

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

25. jan 2013 11:38

Aja, pa to, ja, kar je omenila Vanja: blizu mora biti, tako blizu, da ne boš našla razloga, da ne greš (vsaj zame je to ključnega pomena - sem pa vzorčni primekek zaprisežene lenobe z viškom kil krepko čez 40). 

Sonja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

25. jan 2013 12:37

limnol je napisal/a:

Aja, pa to, ja, kar je omenila Vanja: blizu mora biti, tako blizu, da ne boš našla razloga, da ne greš (vsaj zame je to ključnega pomena - sem pa vzorčni primekek zaprisežene lenobe z viškom kil krepko čez 40). 



Sonja

 

Si pa zato vedno dobre volje ... (a si že videla sitnega debeluščka in dobrovoljne suhce????)

 

leandros, glede nekaj odvečnih kg - lepega telesa ni nikoli preveč, je moj priljubljen (sposojen) citat; ravno nekaj zadnjih tednov se s tem spet tolažim, ker se je nabralo nekaj viška, in zato že stopnjujem gibanje (hoja po stopnicah namesto z dvigalom, razdalje v mestu peš in ne z avtom, ponovno daljši sprehodi s psom. Se pa pri hrani ne odrečem ničemur, ker vem, da na dolgi rok tega ne vzdržim. Jem pa malo manj, mi zavoljo enih dogodkov itak nič niti ne tekne prav.

 

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

25. jan 2013 13:03

 Aj, mene je pa denarnica prvi mesec čisto lepo motivirala, potem so bili pa itak že vidni rezultati. Saj najtežje je prvi mesec, ker e je treba fanatično prepričati, da bodo učinki nekoč vidni in blazno verjeti v to.

Vendelina jr.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

25. jan 2013 13:07

mamamia je napisal/a:

[]

 

(a si že videla sitnega debeluščka in dobrovoljne suhce????)

 



mamamia

 

Precej. Iz obeh kategoij.

Vendelina jr.

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

25. jan 2013 15:19

Vendelina jr. je napisal/a:

 Aj, mene je pa denarnica prvi mesec čisto lepo motivirala, potem so bili pa itak že vidni rezultati. 



Vendelina jr.

 

JA, če že zdržijo cel mesec in imajo kake rezultate, končno ni treba več hodit. 

Vanja

Lijika  

član od: 11.5.2012

sporočila: 12

26. jan 2013 22:44

hujšanje...dieta (recimo Montinjak)in vadba morata iti z roko v roki....vadba pa predvsem aerobna

 

Lijika

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

26. jan 2013 23:37

Limnol, zame tudi drzi tista o visku kil in zaprisezeni lenobi, kar se tice vadbe. In dobre volje sem tudi skoraj vedno. 

 

naor

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

27. jan 2013 10:45

 to, naor, to!!! Se mi je zdelo, da nas je veliko....

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti