Telovadba po 40

Lijika  

član od: 11.5.2012

sporočila: 12

27. jan 2013 10:46

....poznam veliko oseb, ki imajo preveč kg in posledično imajo tudi veliko zdravstvenih težav in seveda niso zadovoljni v svojem življenju...tako, da mit o veselih in debelih počasi izveneva in v ospreddje prihajajo ljudje, ki imajo zmerno telesno težo, se ukvarjajo  s športom in so veseli......samo volja...MOČNA VOLJA!!!

 

Lijika

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

27. jan 2013 11:43

Lijika.....

.....se popolnoma strinjam, da je zmernost pri vsem prava, zdrava in tudi najbolj enostavna pot; prav tako se strinjam, da je zmerna teža (se pravi ne preveč, ne premalo, pri čemer je ta "preveč" in "premalo" zelo individualen in niti približno ni enak skozi vse oči) kar pomembna za zdravje in dobro počutje. Ampak tale MOČNA VOLJA!!! na koncu mi pa daje misliti. Po mojih izkušnjah s seboj in svetom  je med nezadovoljnimi v življenju kar približno enako veliko suhih in debelih in tistih vmes. Jasno, kdor je bolan, mu ne gre pav dobro, in kdor desetletja dolgo vlači s seboj dodatno breme, mu to prej ali pozneje nekam udari. Ampak tisto najbolj važno, postaviti stvari in sebe na svoje mesto, biti sproščen in zadovoljen v življenju brez velikih črk in brez treh klicajev, je pa v glavi, ne na tehtnici.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sonja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

27. jan 2013 15:49

Eh, saj fantje imajo po večini manj težav z nami, kot me same. Rap komad Baby got back iz cirka1992 ni za vse. 

Vanja

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

27. jan 2013 16:12

Vanja, to je pa res. Glavno kar šteje je vesel in prijazen obraz, to povečini, nas muškarčine, najbolj pritegne pri

vas, bejbah. Leta tule ne veljajo.

janko1

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

27. jan 2013 16:40

Ma ne vem, zakaj mi naor in limnol tako"blizu"  zvenita ...,mogoče zaradi veselja do življenja brez velikih črk in klicajev? Veselje je tisto, ki šteje.

 

No, Vendy itak, , saj se razumeva, kajne?

mamamia

Lijika  

član od: 11.5.2012

sporočila: 12

27. jan 2013 17:52

...gibanje in telovadba....srb za čvrsto telo...ne more biti projekt,ampak način življenja....prav tako, kot prehranjevalne navade in z močno voljo, ti vse skupaj postane način življenja....zdravega,zadovoljnega in veselega življenja.....

 

Lijika

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

27. jan 2013 18:08

Ojoj, kaj vas muči? Imam močno voljo, vse sem si sprobala v glavi porihtat, pa ne gre..... Pa ne preveč kg, premalo..... Kilogrami kar gredo dol in dol in dol.....Jih imam 43, 157 cm, še pri devetih mesecih nosečnosti, jih je bilo le 49kg. Sin pa pravi korenjak, 53cm in 3600g. Sem vztrajna in disciplinirana, na srečo zdrava. Je pa zelo nerodno, ko naju z možem kje srečajo in me imajo za njegovo hčer. Vse sem že probala, pa ne gre, ker enostavno nikoli ne čutim lakote in ne jem rada !Bila sem tudi pri zdravnikih, pa mi niso mogli pomagat. Eni preveč, drugi premalo, tako pač je.....Jaz vse pol na koncu obrnem v hec! VŠasih pač ne gre, četudi si v glavi napraviš inventuro, vsaj pri meni ni šlo, drugi pa poiskusite predno obupate, tako koz jaz.

kvačkarica

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

27. jan 2013 18:11

Kvačkarica, 

edino, kar moraš v glavi porihtati, je to, da končno začneš uživati v tem, da ti 99% žensk zavida. 



Sonja

 

P.S.: če si pa zainetresirana za presaditev kake mišelinke okrog bokov, se pa javi. Doniram!

Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 27. 2013 18:14

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

27. jan 2013 20:18

janko1 je napisal/a:

Vanja, to je pa res. Glavno kar šteje je vesel in prijazen obraz, to povečini, nas muškarčine, najbolj pritegne pri

vas, bejbah. Leta tule ne veljajo.



janko1

 

Na žalost ne pri vseh moških!

 

Migla

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

27. jan 2013 20:22

Na tiste, ki jih zanimajo samo r.. in j...., se pa res ni vredno ozirati. 

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti