Slike za kuhinjo

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

tema odprta - 8. dec 2012 14:16 | ogledi: 8.203 | odgovori: 23

Trenutno še opremljam hišo in iščem simpatične slike za kuhinjo. Naletela sem na odličnega fotografa in želim slike deliti z vami. Če ima še kdo kakšno idejo se pa priporočam.

http://www.carlwarner.com/warner.html

Suzi

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

8. dec 2012 14:38

Suzanaz, poglej na ZS.

angie :)

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

8. dec 2012 15:06

Ni, da bi človek o okusi razpravljal.

Ampak je treba vedeti, da človek s svojimi izbirami pove strahovito veliko o sebi. 

In ko daje na steno posterje (mimogrede, tile Warnerjevi paintbrushi niti niso tako poceni) je to čisto simpatično - če gre za otroka. Ker smo vsi, ko smo bili otroci, vsak teden neakj novega nalepili na steno. Pa če si študent - da bivališče malo zaživi.  Pa če imaš najeto stanovanje in veš, da ne boš tam dolgo časa in puščaš vsaj eno osebno noto - ker drugega ni nič tvojega.  Pa recimo, če hočeć personalizirati svoje delovno mesto (v tem so z naskokom najboljši kakšni vzdrževalci, ki imajo v svojem cimru  kakšno že malo obledelo Ano Sasso z mokro majčko).

Ko pa odrasel človek svoje novo ali pa prenovljeno domovanje paca s paintbrushem (ki niti ni najbolj poceni), je pa hm,..... auč.....Če nič drugega je manj estetske in simbolne škode, če nalepiš kak koledar, ki ga decembra dajejo dimnikarji ali gasilci  - ker mine po enem letu in se vsaj ve, da je v tistem koledarju en dober namen in solidarnost).

Vendelina jr.

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

8. dec 2012 15:42

Res okusi so različni, meni so pa njegove foodscapes, ful simpatične. Če to pomeni, da je nekaj otroka v meni ostalo nisem nič razočarana. Morda pa prihaja moj čas posterjev, ker kot najstnica nisem nikoli imela polimane sobe. 

Suzi

lartep  

član od: 19.11.2008

sporočila: 165

8. dec 2012 16:13

Se ne strinjam z Vandelino. Tele slikce so čisto prikupne, res je stvar okusa, ampak izrazi ' strahovito' in ' auč' niso pa čisto nič na mestu.

So mi pa že bolj problematične tiste slike iz Ikee.

lartep

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

8. dec 2012 16:59

Querida amiga, strinjal bi se le s prvim stavkom!

Moja kuhinja, dnevna soba, spalnica, kabinet, knjižnica in kaj je še teh prostorov, ki jih nujno rabimo, so le moji in mi je eno figo mar, kaj o meni razkrivajo. Prostori so moji in jaz se moram ( hočem, želim ) v njih počutiti lepo, vsak trenutek mojega bivanja v njih. Tist, ki pride na obisk, enkrat na let ( teden, mesec ......) na par ur in me misli psihologizirat ( karkoli to pomenilo ), ni treba, da sploh pride. Dobrodošli so vsi tisti, ki tega sploh ne bojo gledali, ker so prišli ( predvidevam ) zaradi prijetne družbe...........

ežoj

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

8. dec 2012 17:31

ežoj, dobro povedano!

rimljanka

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

8. dec 2012 17:49

Ežoj, se podpišem pod to!

Moj dom je moj dom in v njem se dobro počutim zato, ker je po mojem okusu (pa čeprav je to za nekatere čisto brez okusa). Če pa je komu neprijetno zaradi videza slik in podobno, pa to ni moj problem...

 

 

čoko

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

8. dec 2012 18:08

Glede na to, da bo - karkoli - viselo v kuhinji, se mi posterji ali fotografije za steklom zdijo veliko boljša izbira kot pa kaj "pravega" - mastni kosmi prahu s parami iz goveje juhe kakemu Jakopiču tako ali tako ne pristojijo. Dobra stran poceni posterjev je tudi ta, da jih lahko vsakih par mesecev zamenjaš. Zato v moji kuhinji visi pač koledar.

Sonja

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

8. dec 2012 18:10

Tudi moj podpis, ežoj!

rosie

Milži  

član od: 8.6.2007

sporočila: 1427

8. dec 2012 18:44

Tudi jaz se podpišemo,ežoj ,če komu pri meni ni všeč naj več ne pride.



Milži

Sporočilo je spremenil(a) Milži dne 08.dec 2012 19:05

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti