Slike za kuhinjo

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

8. dec 2012 19:19

Ežoj, kako si pa ti to lepo povedal. Se popolnoma strinjam z napisanim

rrr

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

8. dec 2012 19:27

Kar se mene tiče, se tudi strinjam z ežojem. K meni na kavo in prijeten klepet, domovgrede pa obisk v Umetnostni galeriji... Skoraj popoln dan, bi lahko rekli.

zeta

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

8. dec 2012 19:53

Uf,jaz imam metuljčke narisane..so mi tako simpatični.. me v dobro voljo spravijo..

lp goga

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

8. dec 2012 21:54

Ežoj, tudi jaz se s tvojim mišljenjem popolnoma strinjam!!!!!!!!

Balenka

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

9. dec 2012 7:19

Auč, kmalu bom zamenjala setveni koledar, ki visi na steni v moji kuhinji. Miklavž ga je prinesel tudi mojim prijateljicam za prihodnje leto. Jim moram povedati, da je tudi Miklavž brez okusa

Na marsikateri steni v naših domovih bo visel tudi koledar Rdečega križa (je podoben gasilskemu), ker ga bom prihodnji teden delila skupaj z rižem, moko, testeninami, mlekom...

Suzanaz, ti kar uživaj v svoji kuhinji s posterji, ki so ti všeč. Mene kamot povabiš na obisk, ne bom nič vzdihovala in se zgražala nad tem kaj ti visi na steni. Pa tudi k meni lahko prideš na obisk, imam nekaj tapravih umetniških slik in tudi kar precej mojih packarij, ki sem jih namalala za svojo dušo, ja, pa seveda setveni koledar

ursula-ce

kozamurnik

sporočila: 2311

9. dec 2012 7:48

ežoj,  

 

Hude ure, toče in obiskov, ki v hipu  prečekirajo stanovanje( in nas) reši nas, o gospod!

 

Ne prenegali se, včasih ( tudi na bolšjaku )  za majhne denarce  dobiš zelo izvirne in lep zadeve.

 

Jaz imam v kuhinji uokvirjenih  nekaj  manjših risb , ki sta jih z voščenkami narisala moja dva, ko sta bila še v mali šoli.

Mami v predpasniku z  ogromo kuhalnico, oči, ki pri kosilu bere, pa  dedi in babi v družbi kur in košare jajc.

Vsem so všeč.

 

murnik

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

9. dec 2012 9:02

V moji kuhinji:

-koledar RK 5€

-klekljana čipka v okviru, darilo kolegice 

-kopalniška ploščica z rožicami, servietna tehnika, darilo mojih učencev

-fotografija mojih otročičkov, neprecenljivo!

Meni je prav!



marjja

Aja, v moji dnevni sobi pa visijo 3 reprodukcije - puzzle, ki jih je pri 13,14 letih masovno zlagala moja hči.

V zagovor: ena ima zelo lep starinski zlat okvir, če to kaj šteje.

Sporočilo je spremenil(a) marjja dne 09.dec 2012 09:05

Mygrace

sporočila: 6506

9. dec 2012 10:10

Rajši imam kilo korenja na steni kot mono za mizo. Pa magari je moni ime Liza ali pa Lina mlajša......

 

 

P.s.  Ežoj, lohka teb, se nič ne vidi ker je itak skoz ena megla pri tebi

 

                                                

Mygrace

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

9. dec 2012 10:28

Tu bi se strinjal z drugim minkinim odstavkom iz sosednje zaklenjene teme.

Mygrace; kaj bova sedaj s tistim javnim opravičilom?

Commis débarrasseur

Mygrace

sporočila: 6506

9. dec 2012 11:03

Hahahaha, zzak1971, evo ti ga, ni problema:

 

                                             Javno se ti opravičujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Zdaj pa lepo prosim tisto mojo izjavo še enkrat počasi preberi

 

Si mi s tem uletom v to temo povedal o sebi veliko več kot pa če bi šla gledat tvoje slike.......

                                                   Lep dan še naprej.

 

 

Mygrace

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti