Katera omaka zraven?

ledenka_  

član od: 27.12.2009

sporočila: 581

24. nov 2012 13:26

tudi meni kruhovi cmoki nekako ne pašejo k dunajcu. Cmoke se ponavadi ponuja zraven kakega mesa v omaki.

Tudi jaz sem mnenja, da najbolj paše krompir v vseh oblikah, solata-danes naprimer zelena solata, pa seveda rezina limone.

Sicer sama ne jem mesa.vendar vem, kaj imajo moji domači radi.

lp

ledenka_

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

24. nov 2012 13:48

Običajno dunajski zrezek postrežejo s krompirjevo solato, na Dunaju je to precej v navadi.

 

mamamia

Mygrace

sporočila: 6506

24. nov 2012 14:04

Pa na limonco ne pozabiti! So že zdavnaj vedeli, da jo je treba priložiti k mastni hrani.

Tisto stiskanje limoninega krhlja ni nobena afnarija ampak še kako pomaga pri presnavljanju vse vpite maščobe (pa bile to drobtine kateregakoli geografskega izvora...naši primorci jim rečejo riban kruh, kar je meni še najbolj otmeno verodostojno....)

Včasih sem drobtine drobila z valjarjem, potem sem našla način, kako hitro priti do tiste pesti drobtin, ki jih nujno rabiš takoj...sem fliknila ene 4 šnitke prepečenca v skodelo in zdrobila zadevo s tistim predpotopnim lesenim mečkalom za pire krompir...praktično, hitro in dobro.

 

No, zdaj že nekaj časa ribam kruh. Nadodlično!! Pridejo ven take puhaste snežinke, da jim nobena internetna prodaja ni kos!

 

(tujega nočemo, svojega ne damo press )

 

 

Mygrace

Mygrace

sporočila: 6506

24. nov 2012 14:06

Aha, priloga! Med, ampak z limono.

Mygrace

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

24. nov 2012 17:22

Najhitrejša priloga pozimi k mesu endivija ali radič z krompirjem. 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

dkrajnc24  

član od: 28.3.2012

sporočila: 248

25. nov 2012 5:30

mamamia je napisal/a:

Običajno dunajski zrezek postrežejo s krompirjevo solato, na Dunaju je to precej v navadi.

 



mamamia

 

Hvala vsem za pomoč! 

 

No naredil sem kar klasične kruhove cmokce in jih po kuhanjo v vodi še malce pepekel, čist dobra zadevca je. Seveda pašejo najbolj zraven kakšnih omak in teh zadev ampak tudi zraven dunajca je včasih dobra kakšna sprememba. 

 

Tko, da ja.. definitivno pa zmaga kakšen mešan popečen krompir z zelenjavo, ali pa mešana zelenjava na maslu popečena itd.itd... in seveda na zadnje krompirjeva solata. Ampak včasih pašejo malce neverjetne spremembe,da stvar pokusiš :) 

 

Srečno

dkrajnc24

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti