Najboljše scene iz filmov

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

2. nov 2012 21:50

sonci je napisal/a:

 

What's up doc?

http://www.youtube.com/watch?v=XpAWpgZV-K0&featu

 

Kot najstnica sem se temule jaz režala kot nora....

 



sonci

 

JA, jaz tudi. - Kaj te očka pušča samo. Sem si ga dala posnet na VHS kot prvega, ker sem si želela, da bi ga lahko gledala, kadar bi si izmislila, sedaj se mi pa ne zdi več tako smešen. Moj prizor: Ko se Barbara zbudi na klavirju.

Včeraj sem videla ostarelega Ryana, ki nam je lomil srca kot Rodney v Mestecu Peyton.

 

F r i n a

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

2. nov 2012 23:22

Ja, pa v Love story. Recimo Clint Eastwood se mi pa zdi veliko bolj sexy zdaj, ko je starejši, recimo v Najinih mostovih. In v kombinaciji z meni naj, naj Meryl Streep. Ah!

 

 

 

naor

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

3. nov 2012 3:46

Good ol' Clint je delal super filme in okrog Mostov je bil res najbolj handsome. Ampak, odkar se je pogovarjal s praznim stolom, mi je vseeno, če še kdaj kaj naredi. Bi se lahko držal pravila, le čevlje sodi naj kopitar, ali pa naj bi se pripravil na govor.

 

Vanja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. nov 2012 8:22

Sem ravno hotela reči, da je Clint po dialogu s stolom ....v dveh minutah postal karikatura samega sebe. Tremaški starec, ki se pojavi na sceni, ki ni njegova in ki govori o temah, ki niso njegov forte....unforgiven.

 

S tem, da sem oni dan po čisti pomoti ulovila dejstvo, da ima njegova n-ta žena Dina Ruiz Eastwood svoj reality show. Ki gre takole: Ženica Eastwood ima hčerko, potem ima stepdaughter (mama je tista igralka, ki je igrala mamo od Rose v Titanicu) in potem je še managerka nekemu boybandu, ki ga je privlekla iz JAR in potem imajo še eno maso živali na kmetiji. In se Clintu v starih dnevih dogaja, da ima v hiši maso ljudi, ki jih sploh ne pozna, tako da nekako ne čudi več, da se pogovarja s praznim stolom....Auč



Vendelina jr.

Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 03.nov 2012 08:27

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

3. nov 2012 9:49

Res ne vem, kakšno zvezo ima umetnost s politiko, samo očitno jo ima. In to zelo obžalujem. Tudi pri nas nismo imuni.

 

 

 

naor

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

3. nov 2012 10:02

Meni se je zdel Clint sicer najboljši v tistih čvrstih časih DIrty Harryja: Do I feel lucky?" Tisto s stolom pa... se bomo delali, da se ni nikoli zgodilo, tako kot se jaz še vedno delam, da ni bilo posneto nobeno nadaljevanje Silence of the Lambs. Ali da Charltona Hestona nikoli niso kot napol dementnega starca vlačili po zborovanjih NRA. lp, proxima

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

3. nov 2012 12:06

1. novembra na SLO 1 (ali POP?, ups, pozabila!)  eden in edini Polde Bibič:

Cvetje v jeseni

http://www.youtube.com/watch?v=VvPFEvrpCWg

Da o glasbi ne govorimo!!!

 

Pa seveda Poldetov nepozabni Kulak, spet z Mileno.

http://www.youtube.com/watch?v=_7Gpfypw7ts

Poleg Sveta na Kajžarju pravi "štajerski" film.

 

Aja, našla "Kajžar", če ga slučajno ne poznate.

http://www.gremovkino.si/film/napovednik/1187/info

 Moji Prleki so bili menda ob tem fimu zelo užaljeni, ke so vasico Kajžar iz osrčja Prlekije ( rojstni kraj moje mame) prestavili v Haloze.  Za nas je to, kot da bi Ljubljano prestavili v Srbijo!!!



marjja

Sporočilo je spremenil(a) marjja dne 03.nov 2012 12:29

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

4. nov 2012 18:30

Zame je bil Clint nepozaben v filmu Zavrtite mi zastrto I Play Misty for Me. Imam prijateljico, ki je stra toliko kot moja mama, poleg tega je zelo posebna, in se ji je zdel v tem filmu hudo sexy. Sedaj je presedlala ma Brada Pita.

Že več let imam v polici VHS s posnetkom Noč čarovnic in se je preprosto ne upam pogledati.

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti