Salesalute - zdrava sol

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

9. dec 2004 13:33

V Ljubljani, Mestni trg-sem slišala,da je tam odprta nova prodajalna,kjer prodajajo Sečoveljsko sol in druge izdelke iz soli (sol za prehrano,nego...) Vesna Leben

Avena  

član od: 14.7.2003

sporočila: 277

9. dec 2004 21:21

Za Salesalute sem slišala, vendar me je nasilna propaganda gospoda, ki jo trži odvrnila od nakupa. Sama že dolgo časa pijem zjutraj na tešče žličko himalajske soli, ki jo zvečer dam v 3 dcl vode, da se čez noč raztopi. Med drugim naj bi zmanjševala apetit - no, to pri meni žal ne drži, definitivno pa od kar pijem to sol nimam več težav z izpuščaji na rokah - podobnim luskavici. Dobro vpliva tudi na prebavo. Je pa tako, kot z vsako stvarjo. Nobena sprememba se ne zgodi čez noč. Zase vem, da mi ta "terapija" odgovarja, ne delam pa za to nobene propagande. Mogoče pa pomaga res tudi to, da v nekaj verjameš ) Avena

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

11. mar 2008 23:07

Toliko, da se osveži tema o soli.

F r i n a

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

12. mar 2008 18:51

frina, a da se tistim, ki jim kakšno zrno soli manjka, to nadokandi? Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti