Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

7. okt 2012 13:05

Trixi je napisal/a:

Jaz sem bila včeraj presenečena, da je bilo tako malo izvirnosti pri pripravi zajtrkov.



Kjer je volja, tam je pot. Trixi

 

So se kar znajdli-saj so imeli na izbiro določene sestavine-vsi enake.

lp

anibas

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

7. okt 2012 14:04

Bilo je enajst različnih zajtrkov. Kakšen bi bil tvoj Trixi? Jaz sem prav razmišljala, kaj bi naredila, ker treba se je bilo odločiti takoj in čez 30 min. ponuditi. Saj ne rečem, če se prijaviš na tak šov, že moraš imeti vsaj smisel za hrano, za kombinacije, okuse itd.,samo tople vode pa vseeno ne moreš iznjati.

 

 

 

naor

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

7. okt 2012 16:09

Ko imaš takole cel dan čas premišljevati kako bi zajtrk naredil iz danih sestavin, je čisto lahko. Ampak, da pa neseš na hrib mačka v žaklju in potem malo navzkriž pogledaš ko zlagaš sestavine na mizo... Mene bi zvilo.

 

Mi je bilo pa zanimivo, da ko so izločili prve 4 in ko so prišli v hišo, so takoj začeli "pljuvati in obirati" preostale sotekmovalce. Prej so bili pa vsi "kao najboljši frendi" in so hvalili in trepljali drug drugega. Bo šov počasi le pokazal svojo pravo plat in razkril karakterje.

Žal mi je za Luko, da je bil izločen.

Moycaa

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

8. okt 2012 11:39

Jaz pa rada gledam ta šov, predvsem zaradi dogajanja v kuhinji.

Kar se dogaja v hiši in na čik pavzah me ne zanima.

Vedno je v kuhinji dobrodošla kaka nova ideja.

Tekmovalci so mi simpatični, razen žal Brankota, ki ga sploh ne razumem kaj momlja.

A kdo ve, kje stoji ta gostilna?

syu

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

8. okt 2012 11:44

syu je napisal/a:

...

A kdo ve, kje stoji ta gostilna?



syu

 

Bojda v Medvodah.

zeta

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

8. okt 2012 11:45

Nekje v Medvodah ali tam blizu.

 

naor

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

8. okt 2012 11:50

A je bil to včasih Harlekin? Če je tam, kjer mislim, se zavije v Medvodah za Mercator center potem pa proti Pirničam. Vas je Verje. Kakšni dve tri minutki od Centra.



katti

Sporočilo je spremenil(a) katti dne 08.okt 2012 11:52

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

8. okt 2012 12:00

katti je napisal/a:

A je bil to včasih Harlekin? Če je tam, kjer mislim, se zavije v Medvodah za Mercator center potem pa proti Pirničam. Vas je Verje. Kakšni dve tri minutki od Centra.



katti



Sporočilo je spremenil(a) katti dne 08.okt 2012 11:52

 

Res je.

zeta

espanja  

član od: 2.4.2010

sporočila: 20

9. okt 2012 10:11

hmmm.... ne vem ali se to sploh sme... samo če je že po tv pol je verjetno javno.

Če ima kdo dostop do VOYO vsebin bi lahko recepte od Bineta objavljal na kulinariki.... da jih lahko sami preizkusimo.

 

espanja

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

9. okt 2012 10:26

Težko da bodo recepti javno objavljeni,če so te jedi namenjene potem v gostilni..no,mogoče jih bo pa kdo nam vsem v veselje sem napisal ...Tako kot je spekel rezance v papirju je francoska tehnika..imenuje se en papillote..veliko raznovrstne hrane (predvsem ribe) lahko tako spečemo,kjer res pridejo vonjave do izraza šele na mizi..ta tehnika se tudi odlično obnese pri zelenjavnih jedi..krompir na kose+sezonska zelenjava na kose(buče,paprika,čebula,malancan,korenja...)+zelišča+začimbe...in dober tek

Oba recepta sta mi delovala zelo všečno..sploh kapo dol,ker uporablja sveža zelišča..žal se v naši kulinariki preveč posega po raznoraznih kockah..

Imam občutek,da bo ta nova Wajdovka imela kaj za pokazat..



Vrtejbenka



Sporočilo je spremenil(a) Vrtejbenka dne 09.okt 2012 10:31

Sporočilo je spremenil(a) Vrtejbenka dne 09.okt 2012 10:40

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti