Ko nam naši otroci vozijo svoje fante in punce domov

Mygrace

sporočila: 6506

18. sep 2012 14:29

Jaz glasujem za fotko lastnika unih gatk.

 

Mygrace

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

18. sep 2012 14:33

Tudi jaz glasujem da vidimo, kako lastniku pristojijo.

 

irena66

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

18. sep 2012 14:44

Pazite, da vas tista, ki mu jih je kupila, ne bo potem v ribnik tunkala...

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

18. sep 2012 14:59

proxima je napisal/a:
Pazite, da vas tista, ki mu jih je kupila, ne bo potem v ribnik tunkala...



 

hehe, pa glavo dolgo dol držala ...

mamamia

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

18. sep 2012 15:17

Evo, pri nas je bila zadeva precej enostavna. Prenočevanja pri nas ni bilo, si pa ne zatiskam oči, da ga ni bilo, kadar sva bila na počitnicah in sva sina, ko je bil v četrtem letniku, pustila doma. Isto punco je imel od začetka drugega letnika srednje šole do začetka tretjega letnika faksa. Na obisku je bila non stop (vrata njegove sobe odprta), če ona ni bila pri nas, je bil on pri njenih. Ker sta bila po vrhu vsega še sošolca, sta se kar veliko učila skupaj in ona je precej izboljšala ocene. Nikoli nista bila v težavah zaradi alkohola ali ostalih drog. Kar hitro nama je uspelo spoznati njene starše (vse 4) , ker smo ju pač vozili naokoli, ker javnega prometa pri nas ni. Če bi pa punce menjaval, jim vsekakor ne bi dovolila vstopa v hišo. "Flavor of the month" pri meni ne bi vžgal.

Po končani srednji šoli se je zgodilo tisto, o čemer je enkrat pisala Limnol: Otroci morajo oditi zdoma, ko gredo na faks in se ne vrniti (se preseliti nazaj). Zato seveda ni bilo nobenega problema s hojo po hiši v  . Če bi že "komu" to prišlo na misel, bi jih sin seveda slišal. In bi moral primerno ukrepati. Moja hiša, moja pravila. Pižame so  OK, še posebej, ker razen mojega dragega, nosimo dolge hlače in mikice (ko prilezemo iz sobe ).

Sredi tretjega letnika faksa je prišla v hišo "the daughter I never had". Pravila so ostala. Še danes, kadar sta pri nama ali midva pri njima, je hrana in pijača prosto na voljo. Ker živimo tako rekoč v istem mestu (letošnje leto izvzeto), po obiskih spimo vsak v svoji hiši. Navado imamo, da glasno oznanimo: Jaz bi nekaj pojedel (popil), je še kdo lačen (žejen). Jaz sem sicer dežurna kuharca za recimo večerjo, ampak streči jim ne mislim od spredaj in zadaj. To so počele ženske v moji familiji in mi je šlo na živce. Bodo "priženjeni" že povedali, če so lačni/žejni ali jim kaj drugega manjka.

Pa še tole: Skoraj 3 leta sem imela opravka s študentarijo. Kadarkoli so se v stanovanje selila samo dekleta ali samo fantje (po 3 na 4sobna stanovanja), so kot podpisniki pogodbe prišli z njimi seveda starši. In ti so na slepo, levo in desno prisegali, kako njihov naraščaj samo pridno študira, da ne bodo nikoli zganjali hrupa, popivali in podobna jajca. Potem je prišel čas selitve in naslednje jutro nas je v pisarni čakalo policijsko poročilo, da so ti "angelčki" zganjali tak hrup, da sosedom ni preostalo drugega, kot da so poklicali 911. In mi smo potem seveda obvestili totalno šokirane starše. Ti so prisegali, da je bila to samo vselitvena žurka in da se ne bo ponovila. Evo, pa se je naslednji vikend zgodilo še drugič in malo pozneje tretjič, potem so morali fešto preseliti kam drugam, ker bi jih po tretji lahko dobesedno vrgli iz stanovanja. Aja, s puncami so bili večji problemi, kot s fanti.

V stanovanja sem vselila tudi nekaj študentskih parov, tudi brucov. Ti so bili dosti bolj resni, odrasli in navadno so prišli brez staršev. Z njimi ni bilo res nikoli nobenega problema.

Da so fantje/punce krive za slabe ocene, so po mojih izkušnjah sami izgovori staršev. Ker nekdo mora biti kriv, a ne.

 

Too much informationa, a ker se ravno hvalite: Pri nas so bele bikini in Hanky Panky ali pa Spanx . Moj dragi pa "grozi", da bo naslednjič, ko bo v nedeljo zjutraj "zvonilo", šel odpret vrata brez . Mogoče nama bodo Jehovci potem dali mir. Po vsej verjetnosti bi zbežali, preden bi prišel do vhodnih vrat, ker so le ta steklena.

 

Trixi, a pri 50ih ne smeš več noret al kaj?

 

 

 

 

Vanja

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

18. sep 2012 15:43

No, bo kaj s fotko lastnika ultra revolucionarnih gat?!

(tista, ki mu jih je kupila, je po pripovedovanju eno tâko zelo pohlevno bitje )

lp

mzm

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

18. sep 2012 15:54

mišzmoke je napisal/a:

No, bo kaj s fotko lastnika ultra revolucionarnih gat?!

(tista, ki mu jih je kupila, je po pripovedovanju eno tâko zelo pohlevno bitje )

lp



mzm

Mišzmoke, ti pa neverjetno velik veš o tem!

zeta

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

18. sep 2012 16:54

zeta, zasavska naveza ima lovke povsod ...

mamamia

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15165

18. sep 2012 17:07

Jaz tudi navijam za fotko gat  na modelu

Valjda, da je pri 50 h še vse in, bolj sem mislila na to, da če se celo življenje šparaš pol pa brez zavor...

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

18. sep 2012 17:09

Opažam tudi sama, ja, mamamia!

zeta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti