Katjushka, kar čestitke si zaslužite ob temle dogodku
in pa roko na srce, takole velike![]()
družine so pa prav redkost, sploh v današnjih časih. Tako, da bodite zdravi vsi in naj vam bo lepo.![]()

Katjushka, kar čestitke si zaslužite ob temle dogodku
in pa roko na srce, takole velike![]()
družine so pa prav redkost, sploh v današnjih časih. Tako, da bodite zdravi vsi in naj vam bo lepo.![]()
Katjushka, čestitke
! Porodnišnice pa nisem mislila "zahojene" v slabem pomenu besede, ampak v smislu, da je precej od rok in cestne povezave so slabe in ni tako ohana in ahana kot nekatere druge. Lahko pa o njej povem samo najboljše, čeprav nikoli ni bila "moderna"
!
lp
cervusKatjushka, čestitke in zdravje, ampak tole me pa res zanima: v kakšen avto pa spravite tako veliko družino? Kombi?
Vendelina jr.| elaphus je napisal/a: |
Katjushka, čestitke lp
|
elaphus, hvala
...
kar se pa porodnišnice tiče, sem tudi jaz podobnih misli, ampak jaz jo nikakor ne bi zamenjala za nobeno drugo ... mi je bilo včeraj kar malo težko, glede na to, da sva se z možem odločila, da je to dete nepreklicno zadnje in da tistih sten ne bom več videla ...![]()
![]()
| Vendelina jr. je napisal/a: |
Katjushka, čestitke in zdravje, ampak tole me pa res zanima: v kakšen avto pa spravite tako veliko družino? Kombi?
|
še 1x hvala tudi tebi
... avto? Zafira s 7 sedeži, ker je še čisto dovolj velik (oz. majhen, kakor se vzame), kar se tiče porabe in podobno, tudi če se vozi samo 1 ... glede na to, da ga mož tudi samostojno dosti uporablja, je čisto solidna rešitev.![]()
katjushka
Katjuška, veliko zdravja obema in veliko prespanih noči želim.
jana 07Katjuška iskrene čestitke tudi za pogum, da sta se odločila za tako veliko družino. Naj vam otroci dobro rastejo.
Glede porodnišnice pa samo tole, kjer je glava porodnice (kljub vsem vsem hormonom) pod kontrolo, potem ni važno kje rodiš, saj nismo nekje bogu za hrbtom. Važno je, da zaupaš zaposlenim v porodnišnici, saj so oni tam, da nam pomagajo in ne da nam nagajajo. Jaz sem sicer dvakrat rodila v Ljubljani (ravno danes je 13 let od kar je našo družino obiskala naša navihanka) in lahko rečem, da je bilo obakrat v mejah pričakovanega, ni pa bil hotel, kar sem tudi vedela. Mnoge porodnice imajo prevelika pričakovanja in želje in so potem razočarane.
Sporočilo je spremenil(a) darjuška dne 16. 2012 13:59"... saj so oni tam, da nam pomagajo in ne da nam nagajajo."
Točno tako. Samo da je danes vse več bodočih mam, ki pametujejo, namesto da bi si pustile pomagati. ![]()
Katjushka, tebi pa itak vse dobro na skupni poti z otročki ...![]()
![]()
![]()
Katjushka, čestitam tudi jaz. In vama želim veliko mečkanja, crkljanja, malce jokanja, predvsem pa nobenih alergij.
Loni MakaroniSlišala sem, da se baje nekatere Slovenke odločajo za porod v Avstriji, v t.i. porodnih hišah. Prednost naj bi bila v tem, da imajo že med nosečnostjo večkratne kontakte z babico, ki vodi porod, in sploh naj bi vse teklo zelo neformalno in individualizirano, se pravi prilagojeno konkretni mamici. Mož/partner je seveda zraven, pa ne le v času poroda, pač pa ves čas bivanja mamice v porodni hiši. Seveda gre pri tem za samoplačništvo.
jedertKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.

| Kaj jutri za kosilo? | NENA58 |
| MOJ vrt | rimljanka |
| malo za hec | Nikita2 |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Bruschette s paradižnikom in kumarami

Beljakovinska curryjeva juha z riževimi rezanci