Porodnišnica postojna

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. sep 2012 20:12

sango je napisal/a:

Uf, si ne predstavljam sebe 7 dni v porodnišnici :(


sango

 

Draga moja, človek si maričesa ne predstavlja, pa se mu potem zgodi in se mora prebiti čez to. Grow up. Eno je pričakovanje in hormoni in neko sanjarjenje in guganju na oblaku ... in vprašanja in kar je še tega, drugo je pa trenutek, ko se je treba začeti obnašati odraslo.  In v življenju je masa stvari, ki so mnogo bolj zahtevne kot biti 7 dni v bolnišnici.  Daj no malo stopi s svojega oblaka in ugotovi, da so vsak dan ljudje v bolnišnici! Po več tednov, mesecev. Pa da pridejo nazaj in se potem tja spet in spte vračajo. A v tvoji okolici ni nobenega takega? Imaš pa blazno srečo. In če jo ravno imaš, newsflash, to je zgolj in samo začasno. Resnično življenje je tudi v tem, da gremo v bolnico. Po zdravje zase ali pa obiskat svoje drage.

Vendelina jr.

sango  

član od: 22.1.2010

sporočila: 40

1. sep 2012 20:46

Vendelina jr., zakaj ste vi vedno tako napadalna??

Na vsako temo daste en svoj "pameten" nasvet oz. komentar??

sango

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

1. sep 2012 20:48

sango je napisal/a:

Uf, si ne predstavljam sebe 7 dni v porodnišnici :(

Upam, da odideva čimprej domov. :)

Ali črpalko dajo tam v kolikor jo rabiš?? Ne bi rada kar kupovala, na koncu pa ne bom rabila...


sango

Črpalk imajo bolj malo, tako da je bolje, da jo imaš sabo.

Tudi jaz sem si želela čimprej domov, a potem ko si doma vidiš, da si bila v pravcatem hotelu porodnišnica

Tako da nič ne hiti domov

saša

sango  

član od: 22.1.2010

sporočila: 40

1. sep 2012 20:50

Verjamem ja, da to ugotoviš šele ko si doma :)

V porodnišnici ti vedno pomagajo in seveda tudi znajo.

Kaj je pa pomembno pri prsni črpalki??

sango

sango  

član od: 22.1.2010

sporočila: 40

1. sep 2012 20:56

Hvala za nasvet  :)

Mislim da je ta med najbolj prodajanimi :)

sango

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

1. sep 2012 21:05

v mislih sem imela tisti okrogel mali bazenček, v katerem si lahko tik do samega iztisa. Če se zmeniš v naprej, te sigurno čaka, ali le v primeru da je kakšen še prost? Je katera rodila na tak način? Izkušnje iz prve roke?

OlivaB

anndreja  

član od: 16.8.2006

sporočila: 52

1. sep 2012 21:08

Moje mnenje glede porodnišnic je tako, vedno mislim na otroka, če bi bilo bog ne daj kaj narobe je v Ljubljani intenzivna nega in vsi strokovnjaki in otro ne potrebuje prevoza v lj, ki mu lahko tudi škoduje. Teh nekaj dni sem preživela v Lj in bi jih tudi drugje, ampak meni so glavni otroci, ne moja komoditeta in stržba od spredaj in zadaj, kar nekatere pričakujejo.

anndreja

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

1. sep 2012 21:30

Anndreja, če bi vse tako razmišljale, bi v Ljubljani hodili drug po drugem.

Sicer pa ni v moji naravi hodit po svetu v strahu, da se lahko "vsak čas nekaj zgodi". S takim (pozitivnim) odnosom sem šla tudi rodit in je bilo vse OK. Sicer pa, če bi šlo res kaj narobe, imajo tudi druge slovenske porodnišnice, ne samo LJ, usposobljene zdravnike.  In ne mislim, da mi mora kdo streč spredi in zadi, ne vem pa, zakaj ne bi smela uživat tiste tri dni v porodnišnici, ko je zame poskrbljeno tako kot je treba. Ker, če sem spočita in dobre volje, se bom lahko posvečala svojemu otroku 100% in z vso ljubeznijo. Zagotovo pa ne bom kot cankarjanska mati furala safr, če mi ni treba. Ne živimo več v 19. stoletju.

saša

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

1. sep 2012 22:00

Spagon, bravo!!!

OlivaB

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti