Verz, napis

pikica53  

član od: 18.12.2009

sporočila: 7

tema odprta - 4. jul 2012 14:05 | ogledi: 14.200 | odgovori: 19

Ker več glav več ve, se obračam na vas..
Babica bo kmalu praznovala svoj 70 rojstni dan. O torti smo tiho in se nič ne govori, ker jo bom spekla za presenečanje. Prekrita bo z tičino maso, belo in okraski v pisanih bravah.. Vrjetno rožice. Ker pa to ni dovolj in si želim enega lepega verza.. Žal pa ga ne najdem nikjer in zato se obračam na vas za pomoč? Hvala :)

pikica53

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

4. jul 2012 14:15

Babici za 70. rojstni dan? Preveč osladni verzi na torto po moje ne sodijo - za to so čestitke. Drugače pa, videla sem torto, na kateri je pisalo Draga mama, hvala za vse, kar si nas naučila. Kratko, jedrnato, učinkovito.

Atina

pikica53  

član od: 18.12.2009

sporočila: 7

4. jul 2012 14:24

Hvala :)

pikica53

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. jul 2012 17:33

Babica piše svojemu plemenu

 

Dragi vnuki, otroci in ostalo sorodstvo

Prosim, da mi za moj rojstni dan prizanesete z osladnimi verzi, ki ste jih sneli na netu. Prav tako mi ne kupujte toplih copat (jih znam sama), dekic in šlafrokov.

Imam vas rada in imamo se radi. To je najbolj važno. Ugotavljam, da vas še nisem dodobra naučila, da je važno, da si vsak dan pokažemo, da se imamo radi. In da je objem in "rad te imam" najbolj zdravilno in najbolj iskreno, kar si lahko vsak dan podarimo. In ker vidim, da tega še ne znate, vas moram vsaj še tega naučiti. Kar pomeni, da bom še zelo dolgo časa na svetu. In me to zelo veseli.

Torta je okej. Tudi ne bi imela nič proti, če dobim tudi kakšno stiroporasto torto, iz kater skoči kak mladinec z mišicami. Te teme me vedno bolj zanimajo.

 Vaša mama in babica

 

 

Vendelina jr.

nickMax  

član od: 1.2.2012

sporočila: 71

4. jul 2012 18:40

Trdno sem prepričan,da se večina nas zaveda tega,da kar je napisano,tudi delno drži.Res ni nikoli preveč,če komu večkrat na dan poveš,da ga imaš rad,včasih pa že sama dejanja to tudi pokažejo.Včasih so rekli;ne povej in ne pokaži,da imaš rad-a,ker boš izkoriščan-a,danes je to poplnoma izničeno in je velik povdarek na tem,da se to non stop govori.Po moje je treba tu izbrati srednjo pot,pa bo najbolje,za vse.Eno je,kar prebereš,eno,kar se dejansko dogaja.Tudi copat bo babica vesela,verjetno še bolj,kot 20 letnika,ki bi skočil iz torte.A ne to malo meji že na 

nickMax

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

5. jul 2012 6:45

Vsi imamo radi zabavna darila ali pa nekaj kar smo si že nekaj časa želeli. Copate, toplo dekico in podobno si je verjetno že nabavila, ni zmrzovala do rojstnega dne, na vnuke. Bolj kot verzov, bom za 70 let (če jih učakam seveda) vesela 70 svečk. Da jih bom lahko pihala.

Lepo je občasno, brez razloga kot so razni prazniki in praznovanja slišat, da nas imajo radi. In to tudi imeti komu povedat. Za rojstni dan pa bo sigurno vesela nagajive voščilnice v kateri bo z nekaj besedami povedano koliko nam pomeni.

OlivaB

Mygrace

sporočila: 6506

5. jul 2012 7:21

Babice, ki si želijo 20 letnike iz torte, so nekaj pomembnega v življenju zamudile, se mi zdi..

 

 

                                             (vsaka stvar ob pravem času press)

                                                              

Mygrace

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. jul 2012 9:13

Vsekakor si ti zamudila, ko so delili gen za duhovitost, ker v resnici obupno malo razumeš.

Vendelina jr.

zemljan  

član od: 5.7.2012

sporočila: 7

5. jul 2012 9:32

Jaz mojo babico najboljwww.ekopomurje.si" href="http://www.ekopomurje.si/" target="_self">.osrečim, če ji kaj sama naredim.

Recimo travniški šopek + vaza narejena iz naravnega materiala.

Lp!

zemljan

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

5. jul 2012 9:37

No, v Vendelininem zapisu se skriva zagotovo en luštkan "verz". Sicer je bolje, da se to reče v živo, ampak babi zagotovo ne bo imela proti, če bo pisalo tudi na torti: Radi te imamo!

Vilma

Mygrace

sporočila: 6506

5. jul 2012 11:16

Pa dej no, juniorka, a ni že čas, da odrasteš?

Obnašaj se letom primerno.

Mygrace

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti