Vedeževanje

andrea84  

član od: 23.11.2009

sporočila: 67

tema odprta - 30. maj 2012 15:46 | ogledi: 12.180 | odgovori: 28

Pozdravljeni,

zanima me če kdo pozna kako dobro vedeževalko v okolici Nove Gorice ali pa preko telefona.

Baje je v Novi Gorici bla neka Bruna pa me zanima, če kdo ve zanjo.

 

Hvala

 

LP

andrea84

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

30. maj 2012 16:38

Ne.

Ti pa brez vedeževanja povem, da boš še nekaj evrov zapravila za to, da ti bodo ljudje, ki jih sploh ne boš poznala, govorili tisto, kar bi rada slišala. In da ti bo to nekaj časa pomagalo, potem bo pa spet kriza in boš spet obiskala vedeževalko....vse dotlej, dokler ne boš ugotovila, da financiraš odlaganje reševanja nekega problema, ki bi ga medtem že zdavnaj rešila in/ali prerasla, tako ga boš pa še vedno prenašala s sabo.

 

Vendelina jr.

Deschanel  

član od: 18.4.2012

sporočila: 35

30. maj 2012 18:06

Jaz ti za 2+ everčka na minuto cvetličim kar želiš slišati in kakor dolgo si poželiš. V prihodnosti vidim (slišim tudi) eno žensko, ki bo prečkala tvojo življenjsko pot (ne vem še, v kakšni povezavi bi to lahko bilo), potem bo (ne še kar takoj) v tvoje življenje vstopil prečudovit princ (trenutno ga še ne poznaš, sta se pa enkrat že srečala, mhm, lahko bi bil tisti, ja, ki ga imaš v mislih), vidim manjšo finančno krizico (recesija), ki pa jo boš s pomočjo dobrih prijateljev rešila. Nadaljujva po zasebni pošti, kajti vse se danes plača, najbolj pa človeška naivnost. Pa brez zamere. Ne vem sicer, v kakšnih težavah si, ampak daj raje denar potroši za kaj bolj koristnega, tole ti jih sigurno ne bo odpravilo.

Vsi odgovori so vendar v tebi, poslušaj malo svojo intuicijo, dobi se na kavi s kakšno prijateljico, vprašaj mamo ali teto za nasvet, ali pa preberi kakšno knjigo. In ne čakaj na maj ...

 

 

 

Deschanel

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

30. maj 2012 18:15

[citat=--andrea84--]

Pozdravljeni,

zanima me če kdo pozna kako dobro vedeževalko v okolici Nove Gorice ali pa preko telefona.

Baje je v Novi Gorici bla neka Bruna pa me zanima, če kdo ve zanjo.

 

Vedeževanje je lahko presneto draga reč, posebno po telefonu, če že misliš pojdi raje k kakšni osebno, sama sem bila s kolegico pri Stanki iz okolice Postojne, saj me firbec ni pustil pred vrati.

Sama sem imela tisti dan prav prijeten izlet, in s kolegico sva se nasmejali do solz. Nama je kar uganila, posebno o možeh, po vsem opisu, bi človek skoraj pomislil, da ga osebno pozna.

Deluje zelo pozitivno. Pa tudi draga ni (15€ se mi zdi)

anitram1

andrea84  

član od: 23.11.2009

sporočila: 67

30. maj 2012 18:38

Anitram mi lahko poveš telefonsko številko?

 

andrea84

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

30. maj 2012 19:18

Deschanel, pozabila si povedati, da je oseba sedaj na prelomnici, da je še ena moška temna oseba v igri in da ji nekdo nekaj zavida....aja, to boš ti po zasebni pošti, štekam....

Vendelina jr.

Deschanel  

član od: 18.4.2012

sporočila: 35

30. maj 2012 19:32

Dajem poseben popust za člane kulinarike ... Sem pravkar v štihu, online, mislim, tako da lepo prosim ... Vabljene

Deschanel

andrea84  

član od: 23.11.2009

sporočila: 67

30. maj 2012 19:35

Ja dobro vam gre šloganje. Hočem vedet čimveč. če je izvedljivo se lahko slišimo tud po telefonu

 

 

 

andrea84

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

30. maj 2012 22:41

Naša soseda je šlogala iz kavne usedline in fižolov. So hodili k njej ljudje z različnih koncev naše lepe domovine. Je imela vedno stranke. Ampak jaz vseeno ne verjamem v te zadeve. Človeški možgani zmorejo marsikaj, gledanje v prihodnost pa še zaenrat ne. Lep slovenski pregovor se glasi: kako si boš postlal, tako boš spal. Samo na tebi je, kako bo izgledala tvoja prihodnost.

 

Ah, pa Elfrida šloga po telefonu na enem našem prleškem radiu... Samo tak za info

yulchi

Maxi25  

član od: 12.5.2011

sporočila: 195

31. maj 2012 8:35

Usodo si človek kroji sam...

Maxi25

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

31. maj 2012 9:41

Zelo dobro proznam primer, ki se je dogajal kar nekaj let. Gospa, o kateri govorim, je izvedela za neko vedeževalko. Mislim, da ji je ime Jelena in je nekje na Gorenjskem. Pisala ji je in jo prosila za mnenje, ali ji je mož zvest ali jo vara. Vedeževalka ji je odgovorila, da jo vara, in sicer z dvema ženskama v njeni bližini. Dala ji je tudi telesni opis teh dveh žensk. Dodala je še, da lahko vpliva na moža, da ga druge ženske ne bodo več zanimale, vendar pa je to povezano z dodatnimi stroški. Tako da, če ji lahko pošlje kaj dodatnega denarja (nič točno definiranega zneska), ji bo pomagala. In ta gospa ji je res začela pošiljati ves denar, ki ga je pri gospodinjstvu lahko prihranila. Ves denar, s katerim bi sicer kupila kaj zase: garderobo, kozmetiko...

Seveda ji je vedeževalka vedno znova zagotavljala, da je že veliko bolje, da mož redkokdaj še zaide na stranpota in da zelo malo še manjka, pa ga bosta popolnoma "ozdravili". Tako je šlo "u maloro" neka tisoč evrov. Ko so domači odkrili, kako si zdravi svojo pomanjkljivo samozavest, so ji menda onemogočili nadaljnje komunicireanje z vedeževalko. Menda. Kdo ve. Ta gospa je stara nad 50 let, delovna, krasno je vzgojila kar nekaj otrok, potem pa zašla v take vode.

Če lahko vzamete mnenje vedeževalke kot šalo, se nasmejete, potem no, naj bo, sicer pa bežite, dokler je še čas.

pirnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti