Operacija noge

MOON  

član od: 18.6.2008

sporočila: 187

tema odprta - 27. maj 2012 18:21 | ogledi: 8.170 | odgovori: 2

Nekje jeseni me čaka operacija levega stopala, in sicer imam zelo izrazito kost in prst zraven palca je ukrivljen notri, počasi poa mi že vse prste vleče v stran.

V torek sem bila pri ortopedinji, ki je dejala da tu ni za izgubljat besed, da se bova kar za operacijo zmenle, da pa mi je malo omilila bolečine pa mi je dala blokado.

V izvidih pa piše da bo to operacija osteotomija po Chevronu, najvrjetneje pa tudi operacija po Weilu 2. in 3. prsta diagnoza pa  je Mortonov nevron.

Če povem še bolj po domače kot je meni ortopedinja rekla, da  sekajo ali žagajo to kost in da je treba prst naravnat.

Zanima me če je že katera imela takšne probleme, in če je katera šla zaradi tega na operacijo in kako se je obneslo.

Pa če katera ve kaj pomeni operacija po Chevronu in Weilu.

Za vsako informacijo bom zelo vesela, in že vnaprej hvala za odgovore. Lp

MOON

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

27. maj 2012 19:08

A na mon-u si že vprašala, tam so malo bolj na tekočem s takimi zadevami?

Loni Makaroni

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

27. maj 2012 21:57

http://en.wikipedia.org/wiki/Morton%27s_neuroma --> Tule si malo preštudiraj, je napisano relativno enostavno in razumljivo.

 

Pa sprašuj, sprašuj, sprašuj svojo ortopedinjo, ipak ti je ona neka referenca in hkrati poslušaj, poslušaj, poslušaj. Niso bogovi, zdravniki, daleč od tega, ampak vseeno ti ljudje vedo precej in če se jim (z kančkom razuma in pameti) sledi, se da marsikaj pozdraviti.

Viva Meier

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti