Panasche

.....kateri je dober.....panasche...pivo z limonado..............lidlov?

kohica

Jaz poznam vse iz Leclerca in so vsi odlični, morm rečt, da ga ves čas kupujem pa ne opazim razlike, tako, da vzamem kar je pač v akciji.

Zame Panache del'ami Fritz, Brasserie de Saverne, Francija. Dobiš ga pri vseh večjih trgovcih.

tulka

Nam je ful dober ta iz Lidla...pa še smešno poceni je

Uly

Ne vem, no, zakaj ne poskusiš sama in se odločiš. Kaj pa mi vemo, kaj je po tvojem okusu.

Sama sem probala panache enkrat in niti pod razno ga ne pijem še enkrat. Negraužnost od negraužnosti.

Vanja

Jaz sem kupila v Leclercu rdečega.....in je res.......

vd007

Lidlov - za nič - en sam cukr.



zvezda01

Sporočilo je spremenil(a) zvezda01 dne 28. 2012 15:21

Sem šla tudi jaz probat Lidlovega in je je tudi meni veliko presladek pa ga redčim z mineralno vodo :)

Men osebno je leclercov najboljši, pa ne zdi se mi tolk sladk kot vsi ostali. Sicer pa, zakaj ga sama ne probaš narest? Kupš navadno pivo pa en kup limon, potem pa... Nimam nobenga recepta, sam grem pa stavt da bi biu boljši domač, pa še pohvalš se lahko pol pa recept tuki objavš :) 

Ana Marija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
malo za hecjohana
MOJ vrtrimljanka
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti