Seznam prehrambenih izdelkov s katerimi niste bili zadovoljni?

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

23. maj 2012 19:03

meni osebno so stvari mercatorjeve znamke slabše kot hofer ali lidl. v povprečju seveda. izstopa mi edino jedilna čokolada mercator. za drugo se zdajle žal ne morem spomnit.

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

24. maj 2012 9:20

jaša je napisal/a:
SPAR: rio mare tunina- pol konzerve olja...

To ni problem Spara, ampak blagovne znamke - ne glede na to, kje jo kupiš.

rdkapica

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

24. maj 2012 9:25

Tista nagrajena tunina v Hoferju (v olivnem olju) je v celem kosu, še nikoli nisem dobila koščkov. Znamka je Almare Seafood.

tulka

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

24. maj 2012 9:28

Proxy, hvala za nasvet glede piščančjih filejev!

Mi se na daleč izogibamo izdelkev, ki dajo preveč za reklamo. Kinder čokolada in Milka, na primer, sta zame najslabši čokoladi; tako sladki, da kar peče. Pedigree hrana za pse je po mnenju priznanega veterinarja najslabše, kar lahko date svojemu psu. In tako naprej... 

tulka

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

25. maj 2012 8:40

Jaša kje pa pol kupuješ? Na Luni?

 

Ribe v konzervah sem tudi sama ugotovila ponekod, da niso baš nešto - scefrani kosi tune v poplavi olja. Tulkec te iz Hoferja še nisem probala, zato ob priliki vzamem.

Teh predpripravljenih paniranih stvari tudi ne maram skoraj nobenih, kot je rekla tulka, noter je neka penasta zmes wannabe pišek iz bog-ve-česa. Če sem že fejst lačna in hočem obrok na hitro si raje skuham Košaško hrenovko in zmešam solato.

Tuševa znamka OLIMP je ološ od ološa. No ja, recimo kisla smetana je čisto ok, če jo zamaskiraš v kako omako za zrezke.

Pedigree, Chappy hrana - naš Paris je začel izgubljati dlako - to pomeni na kvadratnem decimetru NIČ dlake - zamašene žleze, je Hoferjeva pasja hrana neprimerno boljša (za tiste, ki imamo domače nerodovniške pse).

Ledenka od Ljubljanskih mlekarn - saj vete ona zmrznjena smetana - moj najljubši sladoled.  No zadnjič jo kupim v Leclercu in je bila na njej za pol prsta zmrznjena voda-led, "sladoleda" pa niti za pol kepice ne. Pa to ni neka fina smetana kot se je spomnim iz otroštva (mami je to kupovala za v kavo), ampak neka zmrznjena maščoba.

Razni trisi klobas v Lidlu (čeprav imam rada njihove klobase), ampak njihova pariška, ni pariška.   

Whiskas briketi - nisem probala, moj maček Torres mi je rekel naj javim na forum, da so zanič.

Začetnica

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

25. maj 2012 9:14

Mene pa že dalj časa jezi tole. Na tržnici prodajalci zelenjavo obilno močijo z vodo, skoraj zalivajo. Tisto, kar ne prodajo, gre domov v hladilnico, naslednji dan pa spet na police. Dodajo še malo sveže nabranega, zmešajo in ti kupiš ta mix, kjer je četrtina že rjava na robovih ali pa celo gnila. Ker se dobro razumemo, nočem sitnariti, ampak včeraj mi je pa kar malo zavrelo. Mož je domov prinesel zelenjavo za juho in berivko. Zelena je bila precej puhla, kar razumem, tudi petešiljeva korenina je že bila v boljši koži. Berivka pa kot sem napisala zgoraj. Četrt berivke in zelenjava za juho pa nas je koštala 6.5 eura. To se mi zdi pa že skoraj odiranje. In kvaliteta v tem vmesnem obdobju ni na nekem nivoju, razen na cenovnem.

 

naor

MOON  

član od: 18.6.2008

sporočila: 187

25. maj 2012 9:25

tulka, zelo dobre ribje paličice imajo v lidlu.Jaz jih samo v lidlu kupim.

MOON

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

25. maj 2012 9:49

Naor, zdi se mi, da se to v večini dogaja moškim. Vsaj pri meni je tako. Mož pride na stojnico, zaklepeta se z gospo branjevko, ona pa meče in meče, vsevprek... 

Po možnosti sama naberem v vrečko ali pa zelo pozorno gledam, kaj mi daja. (Dolgoletna praksa me naučila, da moram bit pozorna in gledat pod prste!)

 

Pozdravček!

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

25. maj 2012 14:12

moon, hvala!

tulka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

25. maj 2012 14:39

Jaz še po šestih straneh ne razumem, v čem je fazon tega topica? A zato, da se tule napiše, česa vsega kdo ne mara ali za to, da malo sesuvamo različne blagovne znamke ali pa trgovinske? Oziroma, a je to kar tako, da se a) malo čveka b)dela malo antireklame c)nezavedno dela seznam blagovnih znamk, ki ga ne kdo potrebuje za seminarsko nalogo (in zakaj bi iskal sam, če se da nahecati tete na kulinariki)?

Meni se zdi škoda, da bi si pomnila cerebralne kapacitete s tem, česa ne maram. Si raje polnim s tistim, kar mi je okej.

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti