Non stop piškoti

tema je zaklenjena

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

12. apr 2012 16:26

Ježeš, otrok... Imela si pač ponesrečen opening post in sedaj ti ni druge, kot da malo ponikneš in počakaš, da tale forum malo pozabi tale zdrs. Saj v top listo nadrealističnih zdrsev (kjer je brez konkurence vprašanje o gostilnah, kjer se sedi na tleh in kjer se po tleh pladzijo dojenčki) se nisi uvrstila, tako hudo ni bilo.

Ker svet odraslih je tudi to, da se človek potrudi s pisanjem (in se, za božjo voljo, emancipira od najstniškega linga) in da pove svetu kaj tehtnega. Če se pa vesoljnemu spletnemu svetu identificiraš tako, da poveš, da vsak dan ješ pičkote in hvala za pojasnila, potem dobiš tudi točno takšne odgovore. In je pač potrebno prebaviti tudi to.

Kar boš, ko boš relevantna v poklicu in karieri (sodeč po tvojem stilu pisanja ta čas še ni nastopil), tudi že vedela. Sedaj se pa lepo v tišini še nekaj stvari nauči (brez piškotov in napolitank). In  raje poslušaj tole Ribljo čorbo v komadu Lutka sa naslovne strane in ko te bo spet imelo, da na tole temo kaj odpišeš....poslušaj komad še enkrat.

http://www.youtube.com/watch?v=QqNN6SPLEFo

 

Vendelina jr.

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

12. apr 2012 16:39

Vendelina jr. je napisal/a:

... Če se pa vesoljnemu spletnemu svetu identificiraš tako, da poveš, da vsak dan ješ pičkote in hvala za pojasnila, potem dobiš tudi točno takšne odgovore ...

 



Vendelina jr.

 

Tako dobrega lapsusa pa že dolgo nisem srečala. ;)

s0ncek*

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

12. apr 2012 16:51

Jaz tudi ... recept prosim!

mamamia

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

12. apr 2012 17:39

ahahahahahhh TOP lapsus!!!

 

Lej pravnica, v enem postu si napisala da te zanima če se še kdo "skrajno" prehranjuje, pa sem ti napisala. To kar ješ ti se meni še ne zdi tako skrajno. Samo javi se enkrat pri 65 ih. Takrat me bo bolj zanimalo..

www.mojalbum.com/naredilaana

Pravnica 2  

član od: 11.4.2012

sporočila: 41

12. apr 2012 18:20

Ajajaj- tema A se je že na začetku spremenila v temo B. Veselje je brati vaše komentarje, res. Zraven pa se nasmiham, kako si nekateri izmed vas ženejo k srcu. V bistvu ste iz muhe narredili slona vi in res skrenili s tematike.

Ja, priznam, da v kuhinji nisem mojster, ker ne kuham, rada pa pečem in to zelo. Ne ocenjujte pa prosim moje karierne poti, še preden jo poznate- tu se pa ne pustim, je bilo preveč truda vloženega.

Pravnica 2

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

12. apr 2012 18:39

Pravnica 2, na to se pa kar navadi. Tu imamo nevidni rentgen , ki dela 24/7...

 

Loni Makaroni

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

12. apr 2012 19:48

Pravnica 2 je napisal/a:

Ajajaj- tema A se je že na začetku spremenila v temo B. Veselje je brati vaše komentarje, res. Zraven pa se nasmiham, kako si nekateri izmed vas ženejo k srcu. V bistvu ste iz muhe narredili slona vi in res skrenili s tematike.

Ja, priznam, da v kuhinji nisem mojster, ker ne kuham, rada pa pečem in to zelo. Ne ocenjujte pa prosim moje karierne poti, še preden jo poznate- tu se pa ne pustim, je bilo preveč truda vloženega.



Pravnica 2

 

hehe, preveč ravnikov ali pravnic, mladih in perspektivnih, ki so popacali vso modrost tega sveta, poznam. Dekle, ti samo hrabro dalje, samo ne zviška gledat na tiste, ki so nekaj skozi dali, bo šlo? Nihče tu ti nič slabega noče, ok?

 

mamamia

Pravnica 2  

član od: 11.4.2012

sporočila: 41

12. apr 2012 19:57

:))))

Pravnica 2

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

12. apr 2012 20:10

Zdaj pa še samo reci, da kandidiraš za vodilno mesto v odvetniški zbornici s celjskega, pa smo tam - nkz v vsako poro slovenske družbe, hehe

Deklič, ti samo vse z dobro dozo humorja vzami, pa bo vse okej. Aja, spiješ pa kako penino kdaj?

 

ali kozarec vina?

 

mamamia

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

12. apr 2012 20:25

Dobrodošla, Pravnica 2. Vidim, da si zanimiva oseba. Zanima me samo, mar ne pogrešaš tople hrane? Če jaz ne pojem nekaj toplega (ne mislim samo napitkov) in konkretnega vsaj enkrat na dan, se mi zdi, da sem čisto povožen.

peter

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti