Oblekca, kaj zraven?

anuša  

član od: 12.6.2007

sporočila: 14

4. apr 2012 13:32

No saj sama tudi pravim, da je ta jopica nekam čudna, ampak se ne da. Zdaj bova malo podebatirale in potem najbolje da se zapeljeva do BTC-ja. Bomo videli kaj ji bi všeč, je danes tak dan, da bi tudi jaz hodila po trgovinah.

Še enkrat hvala vsem za odgovore

anuša

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

4. apr 2012 13:33

Ja ta blazer je lepa izbira, črne barve za tako mlado dekle za svečanost ne bi izbrala. 

Moja hčerki sta nakupovali v Berschki in Stradivariju zraven Zare. Imajo kar nekaj blazerjev za mlade punce. 

Ko bosta nakupovali naj hči pomeri oblekco z jopico in blazerjem, da bo videla kako opazna je razlika.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Sporočilo je spremenil(a) Trixi dne 04. 2012 13:43

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

4. apr 2012 13:48

Eh kaj pa jaz vem. Najprej sem pokimala jopici, ker se mi je v mojih mamastih mislih pokazala moja trinajstletnica v takem gvantu in jaaa mami bi rekla jopco daj gor, da te ne bo zeblo.

Potem pa Vendi napiše usnjena jaknica in so se mi kar oči zasvetile. Evo to loči nas ki sprašujemo (v glavnem) od tistih, ki nam imajo kaj za odgovorit. Pa ne lezem V. nekam, kot bo kakšna planila, ampak kdor zna pa zna. Mene je edino prešinila cena (konkretno tiste jaknice iz Zare - 180€). A bi mogoče šla zraven tudi kakšna temna jeans jakna v motorističnem kroju? Če morda prilika le ni presvečana. Nič niso napisali ali je to birma (najbrž ne), prej kaka poroka v žlahti ali obletnica. V tem primeru bi najbrž šlo. Polne petke so pa ful udobne, nisem verjela dokler si nisem enih kupila.

Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

4. apr 2012 13:54

Anuša, obleko naj si vsaj s sabo vzame, če že ne obleče, ko bosta šli po nakupih. Tako bo lahko jopice in jaknice primerjala in bosta v živo videli, kaj paše in kaj ne paše.

 

Vanja

f0rk  

član od: 3.11.2011

sporočila: 68

4. apr 2012 14:10

Če je cena previsoka - jaz sem lani kupila "usnjeno" jakno v promodu za 40€. Se splača malo pogledat po teh bolj poceni trgovincah

f0rk

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

4. apr 2012 14:15

Za 15-letne frajle se ugodne "usnjene" jakne dobijo v New Yorkerju ter v Vogele na otroškem oddelku (čeprav tam imajo ponavadi le model ali dva).

 

Margot

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

4. apr 2012 14:16

Saj res, Ann Christine jih ima tudi.

Margot

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

4. apr 2012 19:38

Jaz hčeri ne bi kupila obleke brez naramnic. Vsako leto, na maturantskih plesih, opažam kako neudobno se dekleta počutijo v takih oblekah. Ves čas imajo občutek, da jim lezejo dol in, da bo nekaj pogledalo ven. Posledično si obleko ves večer vlečejo gor.

K

lovebeyba  

član od: 25.1.2010

sporočila: 122

4. apr 2012 22:52

Sama imam nekaj oblekic in majčk brez naramnic. Varjanta ''to moram imeti'' ampak ko imaš stvar dejansko oblečeno je pa zelo neudobna še posebaj za kakšen večerne oz. bolj živahtne izhode.

 

Drugače pa k oblekci obvezno usnjena jakna, ker pide zelo lepo ter polne petke. Sem ravno prejšnji teden zasledila v Deichmanu zelo lepe modele, pa tudi pestro izbiro višine petk imajo.

 

lp

lovebeyba

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

5. apr 2012 6:00

KARMINA je napisal/a:

Jaz hčeri ne bi kupila obleke brez naramnic. Vsako leto, na maturantskih plesih, opažam kako neudobno se dekleta počutijo v takih oblekah. Ves čas imajo občutek, da jim lezejo dol in, da bo nekaj pogledalo ven. Posledično si obleko ves večer vlečejo gor.

 

 

 



K

 

To!!!

Je zelo malo mladih in manj mladih, ki imajo tako zelo dobro krojeno obleko brez naramnic da jo zmorejo pustiti več kot pet minut pri miru.

Nič kaj lep pogled  ko si oblekco kar se da (ne) diskretno vlačijo gor.

 

 

 

 

Kotarca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti