24kitchen

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

26. feb 2012 16:49

Tudi meni je Rudolf špica.

buča

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

26. feb 2012 18:19

love it

Rudolf je zakon. Sploh mi je odprl vrata v svet karamel.

Suzi

aby  

član od: 18.5.2008

sporočila: 539

26. feb 2012 20:35

Punce (in fantje), Rudolfove recepte najdete na spletni strani tega programa, kliknete na recepte in na iskalniku izberete oddajo, iz katere želite recepte. Seveda je vse v nizozemščini, a google prevede toliko, da je razumljivo.

 

Tudi jaz sem čisto odvisna, program me prav pomirja... Je prižgan v ozadju tudi če delam kaj drugega, nizozemsko sploh ne razumem, ampak vse to čebljanje in brkljanje je prav prijetno

aby

Pavlika  

član od: 12.1.2006

sporočila: 45

26. feb 2012 20:39

Sem že gledala po spletu recepte.Google mi ga je tako prevedel, da sva se s prijateljico še dolgo smejali.Drugače pa Rudolf je carski kuhar.Naredila sem porovo musako.Meni ni bila všeč.Vem pa, da je bila krivda na moji strani.Rudolfova musaka je izgledala njami.

 

Pavlika

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

27. feb 2012 13:16

No sem čakala, kdaj bo kakšna tema šarmantnega Rudolfa. Jaz ga gledam že kar nekaj časa - odkar ga je Siol dodal v svoj nabor. Je res tako fajn pomirjujoč, mirno lahko laufa v ozadju, kot tisti dvd ji na katerih je posnet ogenj iz kamina.

Drugače so mi pa všeč oddaje, kjer predstavi določeno vrsto zelenjave in skuha kar pri pridelovalcu - spomnim se čebule, česna, gojenih gob, brstičnega ohrovta.. res dobre in preproste jedi.

Ona gospa Angelca mi pa nekako ne potegne, je pa res, da so njeni krožniki čudoviti.

Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

27. feb 2012 13:58

Meni je pa ravno chefin Angélique Schmeinck in njena kuhinja najbolj všeč. Res pa je, da moraš vedeti, kaj boš kuhal, ker uporabi toliko sestavin pri enem receptu.

Všeč mi je tudi Rudolph's Bakery in The Taste of Life Basics.

 

 

 

 

barbara

antonija7  

član od: 11.5.2011

sporočila: 219

27. feb 2012 14:27

Tudi meni je ta Rudolf zelo všeč,kuha pa tako prekrasno,z pravo strastjo do kuhe.Škoda ,da ni izdal pri nas kakšne kuharske knjige,po moojem bi to postala uspešnica.Jaz bi si jo takoj kupila:)

antonija7

ultranova  

član od: 30.11.2010

sporočila: 529

27. feb 2012 14:44

Meni je oddaja všeč tudi predvsem zaradi določenih razlag,ki jih Rudolf kar stresa iz rokava;)Tudi Angelika mi je všeč,samo počasna je.Je pa simpatična s svojo razlago, všeč so mi bile njene idejo o polnjenju bučnih cvetov.Izgledalo je lepo,verjetno tudi dobro.

ultranova

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

27. feb 2012 16:39

ulala in kakšno salamoreznico in angelika v ozadju...škoda da je še nisem videla jo uporablajt ;)

www.mojalbum.com/naredilaana

Tatjana  

član od: 10.4.2002

sporočila: 301

28. feb 2012 14:10

ultranova je napisal/a:

Meni je oddaja všeč tudi predvsem zaradi določenih razlag,ki jih Rudolf kar stresa iz rokava;)Tudi Angelika mi je všeč,samo počasna je.Je pa simpatična s svojo razlago, všeč so mi bile njene idejo o polnjenju bučnih cvetov.Izgledalo je lepo,verjetno tudi dobro.



ultranova

 

Počasna ja, hi hi. Se ravno razmišljala, koliko takšnih kuharjev bi restavracija potrebovala, da bi lahko skuhali vsa naročila, če bi bilo polno

Tatjana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti