24kitchen

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

26. feb 2012 11:00

mejačka je napisal/a:

Zdi semi, da sta samo Rudolf in Angelca profesionalca, ostali so le ljubiteljski kuharji. Meni sta najmanj všeč oni dve ženski, ki se bolj delata da obvladata neko arabsko kuhinjo  kot pa jo v resnici. Tudi Francoz se obnaša kot da ima njegov trak za lase neko magično moč...

Rudolf je res spreten, med pripravo jedi sproti splakne kako posodo, hrane se z rokami ne dotika več kot je potrebno, ima simpatičen nasmeh. Angelca pa ima obsesivno-kompulzivno motnjo (ponavljajoči se gibi:žlico pred uporabo trikrat strese...) kar me malo zmoti, pa vsak grižljajček poboža, pa umazane roke si obriše kar v krpo in za seboj pusti goro posode. Vseeno pa kapo dol. Ima ogromno znanja, njeni krožniki so filigransko sestavljeni.

Ja, rada imam to oddajo, le ponavlja se preveč.



mejačka

In kaj je tu narobe, jaz se vsake hrane načrtno dotaknem, prešlatam in se spoznavam tudi s teksturo. Zakaj bi bilo treba ta čut zapostavljati? Brišem se tudi v krpo, po kuhanju gre v pranje. Roke si umijem vedno umijem pred kuhanjem.

Če le sem ter tja uporabljaš denar, je tole tvoje antihigiensko pisanje, če sem prav razumel, prav nesmiselno.

Commis débarrasseur

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

26. feb 2012 11:29

Sweetie je napisal/a:

Naš TV provider nam ne omogoča 24kitcken, gledam pa pogosto TLC, oddajo Kitchen Boss. Tisti Itlijan je prav simpatičen in kuha v glavnem zelo mikavno  italijansko hrano. Vse se vrti okrog njegovih spominov na svojo familijo in na Italijo.

Sweetie

 

 

Jaz pa prav buddyja ne prebavljam. Naj se raje drzi okrasevanja tort, ker skuhati kaj posebnega in novega ne zna, pa se tecen je in ukazovalen. Se je kar napihnil s tem cake bossom in je hujsi iz oddaje v oddajo. Oddajo kitchen bossje pa itak naredi. Samo zato da se nekaj potegne iz tv showow ce je Ze slaven zaradi tort. Pa tudi tisto s familijo izgleda vse skupaj zelo umetno in narejeno posebej za oddajo. Zal. Prodana dusa

www.mojalbum.com/naredilaana

MOON  

član od: 18.6.2008

sporočila: 187

26. feb 2012 12:36

Pa Rudolf ima tudi hčerko staro 17 let.

MOON

carsolina  

član od: 15.2.2011

sporočila: 61

26. feb 2012 12:55

na zdej... :/ ja ma se vedno je za ponucat (si ne morem pomagat ) :)

carsolina

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

26. feb 2012 13:03

Ojoj, pa saj Nizozemska ponuja še veliko lepših cvetov od Rudolphove zadnjice; punce, očitno morate večkrat tja. 

Sonja

carsolina  

član od: 15.2.2011

sporočila: 61

26. feb 2012 13:22

hahahahah je v planu tudi to :)

carsolina

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

26. feb 2012 15:06

MOON je napisal/a:

Pa Rudolf ima tudi hčerko staro 17 let.



MOON

 

Aja? Da ima hčerko? In ženo tudi?

 

Vanja

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

26. feb 2012 15:56

Punco ima, Simone. Carsolina se je že povezala z njim in ji je povedal. Na-

zeta

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

26. feb 2012 16:08

Hm, na pogled se mi je zdelo, da ima bolj Simona, kot Simono.

Not my type at all, je pa kjut in simpatičen pred kamero.

Vanja

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

26. feb 2012 16:38

Večkrat gledam to oddajo in mi je način kuhanja Rudolfa všeč, ker je preprost. Angelique pa mi je tako zoprna ( zaradi kompliciranja, vendar pa sem kar nekaj pametnih napotkov dobila od nje kako ravnati z zelenjavo. Francoz mi je po videzu najbolj simpatičen in prav predvčerajšnjim sem sprobala način peke pečenke in njami....

Oddaja mi je predvsem všeč zaradi novih idej, aranžiranja...

Ker imamo pop tv trio je ta program na 29 preveden v slo.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti