Kje kupiti večje količine mesa?

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

2. dec 2011 8:55

Ljubi hedonist,

a tole, kar ti zdaj počneš, pa ni  smetenje? Da ne govorim o cinizmu brez primere? Ti si tudi svoje na to temo že povedal, kolegu si že zdavnaj odgovoril, kaj torej zdaj še počneš? Smetiš, pa ne prvič na tak način.

Raje bi rekla hvala za "smetenje" - ker smo v "smetenju" že marsikaj zanimivega prebrali, da ne govorimo o zabavni komponenti. Pa lepo se imej.

Sonja

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

2. dec 2011 9:56

Pa upam, da si privoščiš kdaj kak kos konjčka, saj veš zakaj...

Začetnica

ultranova  

član od: 30.11.2010

sporočila: 529

2. dec 2011 10:19

hedonist je napisal/a:

Evo , zgodba se ponavalja. Nobenega odgovora na zastavljeno vprašanje samo kup zmedenih pripomb v stilu, joj, kako lahko poješ toliko mesa ! Pa saj vas  človek ni vprašal ali je zdravo jesti meso ampak kje ga lahko kupi večje količine ceneje. To je edino, kar ga zanima, vaša globokoumljenja ga zagotovo ne.  In ob tem eni še zatrjujejo, da ne smetijo teme . Cinizem brez primere.



hedonist

verjetno si moj odgovor spregledal.Zelo resno sem mislila,ko sem napisala,kaj naj naredi.Če je to delovalo zmedeno,ne vem,kako naj drugače napišem.Nasvet?

ultranova

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

2. dec 2011 10:51

Ultranova, saj je vse v redu. Dobil je 6 odgovorov + enega zaupnega od hedonista. Kaj več se pa tudi ne da svetovati, razen da se preusmeri v živinorejo.

Sonja

eXtremist  

član od: 30.11.2011

sporočila: 7

2. dec 2011 12:05

limnol prav imaš dobil sem odgovore in sem tudi hvaležen za njih. Nimam potrebe da bi se umeril v živinorejo.. Tebi hedonist pa hvala za tvojo zaupno informacijo, se mi zdi še najboljša rešitev. limnol hvala ti ker si me vedno nasmejala in mi polepšaša dan s svojimi komentarji :)

eXtremist

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti