Torta na potovanju

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

12. okt 2011 19:46

Pa kupi že narejene biskvitne plošče in kakšno instant kremo, pa je zadeva rešena.

Sicer se sama bolj navdušujem za obisk slaščičarne (bodisi za skupen obisk bodisi samo po torto, ki mu jo potem izročiš v primerni linžeriji - ali pa brez), lahko pa sebe namažeš s čokolado in ima dečko izvrsten posladek, pa še ti boš imela kaj od tega. Sploh če bo še steklenica penine zraven. resno mislim, jaz ne poznam heca:

mamamia

modelo  

član od: 12.10.2011

sporočila: 4

12. okt 2011 22:49

Pozdrav še enkrat

iskreno povedano, ko sem brala komentarje sem se nasmejala do solz. Všeč ste mi.:) Res ste pravi..Še posebej komentar Vendeline. in Limnol..ha ha ha ..ma vsi ste mi lepo povedali..res..

Sem mlada, skoraj dve leti imam svoje gospodinjstvo..sam baje ne kuham slabo:) Se lotim veliko stvari, predvsem so mi pa enostavne, primitivne stvari pri hrani všeč. Zato imam rada Emilijo Pavlič. 

Moj je pa tudi oziroma pe bolj enostaven, ma rad pivo pa Šnicel :) 

Se mi zdi da bom zgodaj zjutraj mafine pripravla, pa enega s svečko okrasila, in ga zjutraj v posteljo prinesla.....:) Imam pa splaniran izlet v mesto za tisti dan, tako da bom rajši tam kupila kakšen košček torte...

Hvala vam, vsem res. Ne bom si komplicirala življenja za brezveze, kar zadnje čase rada počnem.

 

Lep pozdrav iz Amerike

ana

 

modelo

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. okt 2011 9:38

Way to go, girl

Vendelina jr.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

13. okt 2011 9:56

Modelo, ti si res en pravi model.  Tako se govori. Ampak saj veš, da je vedno en ampak. Emilija Pavlič za moje pojme odlično svetuje in tudi kuha. Najbrž se ti je tista besedica "primitivna" samo zapisala in si hotela mogoče napisati nekaj drugega. 

Lep pozdrav v Ameriko in uživaj!

 

naor

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

13. okt 2011 12:49

Primitivno ni nujno slabšalno, lahko pomeni temeljno, osnovno, ali  enostavno, preprosto...

 

lp

mzm

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. okt 2011 14:37

Tako, kot pravi mišzmoke, primitivno včasih prevajamo tudi v prvinsko....

Upam, da si je kolegica že nabavila dobro linžerijo

Vendelina jr.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

13. okt 2011 17:21

Sem pogledala v SSKJ. Škoda, ker ta termin bolj ali manj uporabljamo slabšalno.

 

naor

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

13. okt 2011 17:46

No, vidiš, naor, pri nas ni tako, prvinsko, izvorno, primitivno je v naši stroki povsem pozitivnega nabolja izrazje.

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti