Vpliv vode pri pripravi hrane, čajev, napitkov,

tema je zaklenjena

neznan uporabnik

23. sep 2011 10:49

Pejd  čez 10 minut na ZS, ti bom tam objasnil.

 

 

MULTI_reloaded

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

23. sep 2011 13:25

MULTI_reloaded je napisal/a:

Zaj se pa moram hitro prekvlificirat v kako računovodkinjo v kaki šoli, vrtcu al na fakulteti. Tam je klope,pijače,gat,oblek dovolj. Samo za med pa sladkor ni denarja.

No, ne bodi nesramen.

rimljanka

neznan uporabnik

23. sep 2011 13:31

Sem samo realen, draga kolegica. Realnost z nesramnostjo nima kaj preveč veze.

 

 

MULTI_reloaded

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

23. sep 2011 13:42

No, tudi tu bi zelo pasal citat iz kakega evangelija. Prepuščam archiju...

Sonja

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

23. sep 2011 14:12

MULTI_reloaded je napisal/a:

 

Zaj se pa moram hitro prekvlificirat v kako računovodkinjo v kaki šoli, vrtcu al na fakulteti. Tam je klope,pijače,gat,oblek dovolj. Samo za med pa sladkor ni denarja. Saj še malo in bodo tudi vmesne stopnje prišle na dan. Ker jaz o šolskih sistemih seveda nimam pojma, se mi je to samo sanjalo

 

MULTI_reloaded


Posploševanje je mačeha modrosti, sestra nesramnosti in teta neumnosti (v tem primeru)

lp

cervus

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

23. sep 2011 15:27

Ja, ja,  do tega pride, če sam beremo  o energizirani najboljši vodi - kako bi šele bilo, če bi jo pili

Cila

neznan uporabnik

23. sep 2011 15:51

No bom pisal o dogodkih čez kake 4 tedne. Da ne bo šlo v pretiravanje sedaj

 

No, bomo kasneje debatirali o spodrsljaijih in nepriznavanju napak

 

 

 

MULTI_reloaded

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15164

23. sep 2011 18:32

Ne bom nič komentirala. Ampak, če ima kdo doma informiran kozarec od g. Poznika naj lepo napravi preizkus.

Vino, pivo je iz kozarca drugačno in ima drug učinek kot iz navadnega kozarca. Ga ne čutiš. Prav tako ostala pijača. 

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

23. sep 2011 18:36

Sam, kolegica 3Xi , kak štos pa je, da ,ko popiješ vino ali pivo iz info kozarca tega sploh ne čutiš ?? Sej ne, da bi bil kak alkoholik ampak pijača pa ja kora imeti nek učinek, a ne !?

hedonist

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

23. sep 2011 18:56

Ja potem je pa treba samo našim alkoholikom razdeliti informirane kozarce, pa ne bo več pretepenih žena in otrok, niti masakrov ob petkih in sobotah ponoči na naših cestah. Drugo vprašanje pa je, če bodo pijančki na to pristali, razen morda na obupan poskus, da bi z energijskimi šoki vodo pretvorili v visokoenergijski fluid, ki bi imel enake učinke kot pirček in pelinkovec. Ampak če bi to šlo, bi se verjetno že razvedelo...

Trixi, ti si pa ne daj jemati veselja. Če tebi pomaga, je OK. Karkoli je v redu, če je neto izplen pozitivnih učinkov večji od negativnih, ne glede na to, na kateri osnovi deluje. Neverniki si bomo za zdravje pač še naprej prizadevali na starinske zemeljske načine, jaz grem jutri tri ure pošteno v hrib, tam pa na kislo mleko z ajdovimi žganci in ocvirki. Ni vrag, da to v končni bilanci ne bo zdravo.

 

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti