Vpliv vode pri pripravi hrane, čajev, napitkov,

tema je zaklenjena

neznan uporabnik

23. sep 2011 19:08

Bo zdravo. Ne vem, kaj je meni Helena Kamnar zadne cajte ful všeč???

 

 

MULTI_reloaded

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

23. sep 2011 19:46

A ma ona tud info glaž ? :)

hedonist

archi  

član od: 22.8.2009

sporočila: 100

23. sep 2011 20:04

MULTI_reloaded je napisal/a:

 

@archi-daj kolega, bodi malo spoštljiv. Jaz tud dostkrat zaserjem totalka. Samo, daj poglej in zberi celoto o šraufih in še v kako drugo temo malo pokukaj in se nato pritožuj. Kam si kdo šraufe daje pa zakaj. Sem bil prepričan, da si ti malo bolj open-minded. In se strinjam z mon cherie, da je čist okej, če na pultu stoji vrč z vodo, pirom al je pa dva litra vodke not. To zgleda kot voda, veš. Ti pa kr moli v kraljestvo ubogih na duši. Mogoče še tebi prav pride. Nikad se nezna, kje te bo vsekalo.

 

MULTI_reloaded



 

Kam si kdo daje šraufe, je navezano na moje lepe rožnate hemoroide po tretmaju z energizirano vodo.

Sem zelo open minded.

Ampak sem skeptik, ki moli samo k zdravemu razumu !

Pa hvala za lepe želje.

 

PS. mogoče si ti tisti, ki šlampasto bere ?

 

archi

archi  

član od: 22.8.2009

sporočila: 100

23. sep 2011 20:04

mamamia je napisal/a:

multi, jaz sem archija razumela tako, da do skrajnosti ironizira tole informirano in energizirano vodo, pa šraufe v njem in podobno. Limnol in naor pa še kdo povedo svoje mnenje na malo drugačen način, ampak če kdo tega ne zastopi, mu archi pač malo zasoli s svojo ironijo. No, tako sem jaz zastopila njegov post.

 

mamamia



mamamia

 

Hvala, ker razumeš sarkazem.

Danes je to redka vrlina, kar vidiš sama

archi

neznan uporabnik

23. sep 2011 21:18

Če misliš, da si tak blazno zanimiv, bi h nverjetno dobil veliko postov. Hah, meni pa sploh  nisi zanimiv. Ama ne mi rečt, da ta upaš s homoseksualcem it na pivo?????

 

 

Jakob

 

*** Cenzura uredništva: Nestrpnost, izraz popravljen. Izražanje rasne, verske in spolne nestrpnosti je kaznivo in nemoralno, na tem forumu ga ne bomo dopuščali ***

archi  

član od: 22.8.2009

sporočila: 100

23. sep 2011 21:48

Sedaj sem pa še homofob ?!

Oprosti, ti si popolnoma zbezljal, od kje ti to ?

Si sploh prebral celo temo, vse kar je povezano s šraufi je povezano z mojim prejšnjim postom in nima s homoseksualci popolnoma NIČ, je čisti sarkazem na energizirano in ne vem kako vodo in vezan na moje lepo rožnate hemoroide.

 

Ja, upam it s homoseksualcem in lezbijko in transseksualcem na pivo in tudi privoščim vsem "LEGEBITRA" ljudem v tej pofu..ni državi, da se stvari uredijo.

Jim tudi privoščim, da lahko posvojijo otroke in si uredijo stvari glede dedovanja in ostalega sranja, ki jim ne pripada in je sramota za našo družbo, kar povem vsakemu, ki me vpraša.
TO POVEM NA GLAS VSEM, ne samo preko foruma !

Vsaka pijana budala ima lahko otroke in dedovanje oni pa ne, ker so "drugačni" ?

 

Če te pa moti, ker sem ti po povedal, kar ti gre, ker odpiraš pol leta stare teme zato, da se VSAJAŠ, je pa tvoj problem.

Glede na to, da en stavek po 8 uri ne sestaviš brez polnoma banalnih napak, bi rekel, da si zagrenjen pijanc, ki se ponovno vsaja in bo ponovno BAN-an, ker ne loči sarkazma od svoje podle nesramnosti.

Pol boš pa MULTI_reloaded_reloaded

 

Kiss my ass (lepo rožnato po energizirani vodi)



archi

 

*** Cenzura uredništva: spolna nestrpnost popravljena *** 

neznan uporabnik

23. sep 2011 22:40

Itak se jaz ne misilim vpltat v tvoj intelektualni lajf in popolnost,

 

Jaz mam Pikico, mamo blesavo, jaz sem blesav. Wooof, zamisli to na fotki. Saj te bo kap

 

 

 

 

MULTI_reloaded

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

24. sep 2011 7:45

Prosim, da zasebno debato preneseta na ZS.

Sergej C  

član od: 21.3.2009

sporočila: 414

24. sep 2011 20:14

Seveda je zelo poučno! Samo v kakšnem smislu?

Gremo od začetka s trditvami:

1- Od kje je prišla?    Od nikoder! Nastala je z oksidacijo vodika. Tu na zemlji ali nekje v vesolju. Kometi so je recimo polni.

2- Kdo je z njo obdaroval naš planet?     Bog ali mati narava. Kakor komu ljubše.

3- Edinstvena v celem vesolju!    Več ali manj res.

4- Odgovore na ta vprašanja ve mogoče samo voda sama.    Zelo težko, ker so vezi med molekulami šibke in stalno razpadajo. Torej hitro pozablja!

5- Na svetu jo je ravno toliko kot takrat, ko se je vse začenjalo!   Japajade! Rastline jo 'popapajo' v neizmernih količinah, ker rabijo vodik za izdelavo ogljikovodikov.

6- Mi delamo zelo resen posel na ozkem področju.    No, no! Če je nategovanje ljudi resen posel, potem področje niti slučajno ni ozko!

7- Ne bomo o nas.   Verjetno res najbolje tako!

 

Naprej naj pa kdo drug gleda in komentira.

LP

 

 

Sergej

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti