Kumare - na pomoč!

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

30. jul 2013 11:32

buča je napisal/a:

Moje vložene kumare niso nič kisle. A se da še kaj pomagat? Razmišljam, da bi zlila ves kis iz kozarcev, dodala še kakšen dcl ali dva, še enkrat zavrela in nalila in zaprla. Je že katera to delala?

 

buča

 

Me je martralo že včeraj,pa bom vseeno vprašala:si počakala vsaj 1 mesec preden si jih odprla,da so se naredile?

andreja m

slivovi cmoki  

član od: 7.8.2012

sporočila: 444

30. jul 2013 21:30

Imam vprašanje: ali morda katera-i vlaga velike kumarice? Tako bi jih rada porabila. Male kumarice, kar jih je bilo sem že vložila v mešanico kisa.

Lp, slivovi cmoki



slivovi cmoki

P. S. se mi je vtihotapil tiskarski škrat

Sporočilo je spremenil(a) slivovi cmoki dne 30. 2013 21:33

Sporočilo je spremenil(a) slivovi cmoki dne 30. 2013 23:08

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

30. jul 2013 21:39

Misliš vlaga kot male, v  kis? Zakaj pa ne? Prereži jih na pol, odstrani seme, nareži na primerne kose (olupljene, seveda, ker je lupina pri velikih že debela in trda) in postopaj z njimi kot z malimi, vmes lahko dodaš tudi bučke.

In še ena ideja, iz naše zakladnice receptov: Vložene narezane kumarice.

rimljanka

slivovi cmoki  

član od: 7.8.2012

sporočila: 444

31. jul 2013 12:03

Hvala obema za odgovor. Omenjeni recept sem tudi sama gledala, pa mi ni vzbudil zanimanja.

Lep pozdrav

slivovi cmoki

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti