Kakšna je razlika med družabno igro cugopol in drinkopoly?

Housy  

član od: 27.1.2011

sporočila: 5

tema odprta - 31. avg 2011 16:19 | ogledi: 8.272 | odgovori: 2

Hello =)

 

Mene pa zanima, ali sploh je kakšna razlika med Cugopolom in Drinkopolijem, ali je to vse isti šmorn?

 

Tnx

Housy

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

31. avg 2011 16:28

Drinkopoly vsebuje 30 kart, Cugopol pa 36. Igralni plošči se razlikujeta le v velikosti ter številu polj. Kljub temu da je Cugopol manjši, ima 6 polj več. Princip igranja je popolnoma enak, kot da bi igrali Monopoly. Večina polj ima iste naloge. Cugopol je 10€ cenejši od Drinkopolyja.

 

Sama ne poznam nobene od njiju, je pa google brez problema našel vse podatke, ki te zanimajo. Kaj ko bi ga začel/a uporabljati?

s0ncek*

Housy  

član od: 27.1.2011

sporočila: 5

31. avg 2011 16:55

Sem malo površno iskal oz. nisem uporabil pravih ključnih besed. Sem sedaj še enkrat poskusil in sem naletel na povezavo, ki je odgovor na moje vprašanje.

 

Če bo slučajno morda kdo drug rabil, si lahko ogleda spodnjo povezavo, kjer so tudi slikovne primerjave.

 

Razlika med igro Drinkopoly in Cugopol

 

@s0ncek*: Tnx

Sporočilo je spremenil(a) Housy dne 31. 2011 17:14

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti