Blender

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

4. jan 2014 22:04

Avena je napisal/a:

Od Russell Hobbsa imam sama podobnega, s plastično posodo sicer, pa multipraktik je zraven. Blender sem sicer uporabljala do zdaj samo dvakrat in je tako tako, multipraktik pa je pod vsako kritiko.  Sama še vedno večino zadev obdelam s paličnim in sem najbolj zadovoljna. Si bom pa ob prvi priliki vseeno privoščila pošten blender. Tale Russel me je izredno razočaral.



Avena

Pod tole se podpišem, eden tistih auč- nakupov.

Bernarda

Avena  

član od: 14.7.2003

sporočila: 277

5. jan 2014 13:44

Mene pa zanima, če ima mogoče kdo izkušnje s Triberst Personal Blenderji? Vse informacije, kar sem jih dobila do zdaj, so zelo pozitivne. Bom vesela vsakega dodatnega mnenja.

Avena

oliva  

član od: 21.3.2005

sporočila: 312

5. jan 2014 14:22

Triberst Personal Blender sem nabavila lansko pomlad. Je res, da zavzame malo prostora in zaradi tega tudi dober za potovanje. Za veččlansko družino je pa le premajhen. Če ga uporabljaš zaporedoma večkrat, pa je možnost, da zablokira motorček, kakor se je to zgodilo meni. Seveda so mi ga potem brezplačno zameljali, ker je bil še v garanciji in se globoko čudili temu. Jaz blendam predvsem zelenjavo. Ja ni spet tako slab, samo, če bi šla ponovno v nakup bi šla kaj bolj močnejšega.

oliva

Avena  

član od: 14.7.2003

sporočila: 277

5. jan 2014 14:46

Meni je ravno to prednost, da je majhen, ker v glavnem blendam samo za enega, redko za dva. Samo tole z močjo me skrbi. Za večje družine je pa sigurno premajhen, se strinjam.

Avena

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

4. avg 2015 8:30

Sicer ga nimam,ampak že pogled na moč motorja mi ne da prevelikega upanja. Za arašidovo ali mandljevo maslo verjetno premalo močan in zna zadeva pregoreti.
Za tiste katere vem in jih uporabljajo moji prijatelji, imajo moč 3KM, 38.000 vrtljajev na minutu in izhodno moč min 900W. 
Ampak kot sem napisal, nisem stručko in verjamem da se bo našel kakšen podkovan član v teh zadevah.

Vse dobro

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

ninky  

član od: 19.1.2005

sporočila: 127

7. avg 2015 7:29

Hvala za nasvet. Se bom res raje odločila za močnejšega.

 

Lp,

ninky

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

7. avg 2015 7:52

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Valchi  

član od: 15.1.2015

sporočila: 71

7. avg 2015 9:36

Jaz imam original MAGIC BULLET, kupila sem ga sicer preko spletne strani, stal je 40 eur in je čudovit.Iswta cena je v Italiji.  Imaš veliko priključkov, dodatkov .... to je že moj drugi nakup, prvega sem imela 12 let in lahko z gotovostjo trdim, da sem ga uporabljala vsak drugi dan. Prav kvaliteva me je prepričala, da sem se odločila ponovno za istega.

Je manjši na pogled, a z njim delaš popolnoma vse.

Valchi

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

7. avg 2015 15:15

Kaj pomeni "popolnoma vse"?

 

_tisa_

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti