Keramična posoda od delimano

borka7  

član od: 23.2.2009

sporočila: 268

11. dec 2011 11:10

V Sparu imajo ponve in posodo znamke Neoflam (ali nekaj podobnega...) in na njih je označeno, katere imajo dno primerno za indukcijo.

Anity_83  

član od: 2.11.2008

sporočila: 36

28. jan 2012 16:24

Jaz sem pa v eni nagradni igri dobila čisto naključno vok Delimano. In od kar sem prvič v njem naredila kosilo sem čisto navdušena in kmalu nabavim cel komplet te posode. Kot so že vse moje predhodnice govorile-nič se ne prime na posodo, hrana v njej je okusna, sočna pa skoraj čisto brez maščobe se da vse narediti, tako, da je tudi zdravo. 

Anity_83

Anity_83  

član od: 2.11.2008

sporočila: 36

28. jan 2012 16:32

jure luka je napisal/a:

Prejšnji teden smo kupili posodo DELIMANO (v MERKURJU), pa kljub temu, da je označeno, da je za indukcijo, na moji plošči ne morem kuhati. Preverjeno na sosedovem indukcijskem kuhališču in ugotovljeno, da tudi tam zadeva NE DELUJE. Že lani smo kupili ponev s keramično prevleko, pa ni delimano. Posoda me je zelo razočarala, ker se je dno zvilo, prevleka pa je kmalu razpokala. Ne vem kaj naj rečem, morda je z našim indukcijskim kuhališčem kaj narobe, pa sosedovim tudi, sicer pa AMC odlično funkcionira, pa tudi čisto navadna posoda tudi.

Lep ptujski pozdrav!



jure luka

Delimano posoda se ne sme uporabljati indukcijskem štedilniku!!! Svetovalka, ki prodaja to posodo je to izrecno povdarila. Tak, da nič ni narobe z indukcijskim štedilnikom ampak se pač tam ne sme uporabljati.

 

Anity_83

Brgita  

član od: 17.8.2006

sporočila: 267

27. feb 2012 12:03

Klicala me je neka gospa, čestitala za rojstni dan in v isti sapi dodala, da ima zame darilce. Kdo, kaj, zakaj? Studio Moderna mi poklanja popust ob nakupu posode Delimano. Kam drugam hitro po pomoč, kot na kulinariko ;)

Je kdo to posodo zasledil po trgovinah? Je ta posoda v Merkurju prava? Res bi rada pogledala, da ne bom kupila mačka v žaklju... Cena je okoli 270 evrov za komplet, dodajo pa še neke nože in tehtnico.... Je kdo izkoristil to darilce?

Brgita

jancijak  

član od: 11.12.2008

sporočila: 24

27. feb 2012 12:20

Preveri ceno,na njihovi spletno stani,ker se mi zdi,da je cena navita.So ponujali tudi meni in sem istočasno,preverila ceno na Delimano in je bila nižja,potem pa  se je začela gospa,ki je klicala izmotavati,da dobiš zraven še nože,pa....( to je bilo pred 1 mesecem).

jancijak

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

27. feb 2012 17:44

Tudi mene so enkrat dobile te ženske od studia Moderna, pa sem morala kar nekaj energije porabit, da sem jih odgnala in prepričala, da vsega ponujenega pač ne potrebujem. Pri takih ponudbah sem zelo previdna, ker ti hočejo uturit nekaj kar pravzaprav sploh ne rabiš. Raje se odloči za samostojen nakup tistega kosa posode, ki ti manjka.

Sweetie

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

27. feb 2012 21:56

Ponev Delimano sem kupila v Sparu in žal ne morem deliti navdušenja: ob segrevanju se na sredini izboči, tako da je olje le ob straneh, palačinke in še kaj se na sredini vedno prilepijo. Ne segrevam vedno na maksimum...

tulka

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

28. feb 2012 2:19

Seveda je to maksimalni nateg. A si ti že kdaj koga poklicala: " VSe najboljše! Imam darilo zate, namesto da ga kupiš po polni ceni, ti ga prodam za 25% popust!

 

To je neko jako lepo darilo, ko moraš nekaj kupit!!! HALO!

 

OK je, ko meni trgovina, v kateri sicer redno kupujem (cunje) pošlje kupon ob rojstnem dnevu za dodatnih 10% popusta ob mojem naslednjem nakupu.  Če bi me pa kar tako iz enega biznisa klicali, bi jih pa najurila ko...raje ne rečem kdo.

 

 

Tulka, v smeti s tako posodo! Kako naj v njej kaj skuham.



Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 28. 2012 03:21

Brgita  

član od: 17.8.2006

sporočila: 267

28. feb 2012 8:15

Ja, res je zelo vztrajna.... Bom najprej kupila vok - se že dolgo odločam - nekako moram več zelenjave (ki je za otroke ) vključit v jedilnik....

Brgita

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

28. feb 2012 10:21

Jaz imam pa nagledano akcijo v Harvey Normanu, kjer je komplet 6 posod zamke lamart za 99€. Jo je že kdo kupil?

katjushka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti