Sokovnik powej juicer

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

16. avg 2006 1:17

Anja, si sigurna to za ronica. Jaz ga imam, ampak še nisem slišala za to. Po moje bi se napihovali na vse pretege, če bi bilo to res. Slišala sem pa za Green line ( ali nekaj takega), da deluje tako, da ne pregreva in s tem uničuje vitaminov in kot da je ta edini.Samo ne vprašaj za ceno, menda nekje okrog 120, bil je pa še dražji.. Če veš kaj bolj konkretnega napiši. Tudi jaz v svoji kuhinji ne maram mikrovalovke. Soka si pa ne delam, ker se mi ne ljubi čistit robotka, sploh je pa bolj zdravo sadje v njegovi osnovni obliki in neskončno ga imam rada. Aki

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

16. avg 2006 8:26

Ja, za Ronica sem sigurna, ker sem natančno pregledala tehnične podatke preden smo ga vzeli in se tudi pozanimala pri njihovih prodajalcih. Sicer pa ima tudi Ronic precej zasoljeno ceno - nekje okoli 125 tisoč. Saj so kar ponosni na to, pravijo, da je Ronic celo edini robot, ki dela na nizkih obratih in ne povzroča sevanja. LP Anja

dejanj  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1

16. avg 2006 15:41

Vsem uporabnikom Power jucerja Veliko vas uporablja sokovnik kar čez celi dan in ga zvečer umije, pri tem pa vas želim opozoriti, da rezilo v sokovniku umijte vedno po uporabi in ne šele zvečer, kajti kisline iz sadja ne vplivajo dobro oz. skrajšujejo dobo uporabnosti, kar pri nejgovi ceni ni zanemarljivo, sploh ker nikjer ne prodajajo samo rezila... če se motim me prosim obvestite, kje prodajajo samo rezilo. lp dejan dejanj

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

16. avg 2006 16:17

Imam Green Star sokovnik. Sem ga dolgo gledala in letos sem si ga le privoščila - slabih 120k preko interneta. Odličen je za sočenje trave in trdega sadja - npr. trda jabolka, korenje; mehko sadje pa ne gre nikamor. Naj bi bil boljši prav zato, ker dela na nizkoih obratih, ampak jabolčni sok prav tako oksidira - porjavi - v nekaj minutah. JasnaV

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

16. avg 2006 19:22

Jasna, po mojem mnenju oksidacija jabolčnega soka nima nič skupnega z visokimi ali nizkimi obrati sočenja, ampak z reakcijo jabolka in zraka... Saj jabolko, če ga samo prerežeš ali olupiš, tudi porjavi. Anja

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

16. avg 2006 21:12

Se strinjam . Ampak Green Star reklamirajo ravno zato, ker naj bi zaradi nizkih obratov sokovi manj hitro oksidirali, češ da se " vmeša" manj kisika. Sicer pa je itak namenjen bolj sočenju zelišč in zelenjave. JasnaV

Kalipso  

član od: 29.8.2006

sporočila: 199

31. avg 2006 19:03

oj, js se tudi že dosti časa odločam za nakup sokovnika, sam nikakor, da mi uspe nabrati zadostno količino denarja, pa da ne bi blo kej bolj nujnega. bo že prišel na vrsto robotek je super mašina, sploh če jo res dosti uporabljaš, samo sokovnik pa ni dober. v bistvu je kriva tudi odprtina, ker je take ledvičaste oblike in moraš dati noter majnše kose sadja, sam potem pa ostane ful pulpe in ostankov, je bolj škoda sadja, boljše da ga poješ mislim, da mora res biti odprtina okrogla... a prodajajo kake sokovnike, ki sočijo na kak drugačen način, kot pa s temi obrati? a ve katera kej? meni se zdi, da sem enkrat brala neki o teh različnih vrstah sokovnikov, samo se ne morem spomnit v kateri knjigi kk je pa kej power juicer, a še dela, a je kul? sam da se kuha.. Sporočilo je spremenil(a) Kalipso dne 31. avg 2006 19:03:37

oliva  

član od: 21.3.2005

sporočila: 312

14. sep 2006 14:53

Vsem bodočim kupcem sokovnika priporočam, da si v revjii VIP, ki jo izdaja Zveza potrošnikov Slovenije, štev. 5, letnik 2004 poiščejo članek o njihovem testiranju za sokovnik Power Juicer. Baje je zelo majhna razlika med tem sokovnikom po dokaj veliki ceni in tistim za 6.000 SIT. Sem med tistimi, ki sokovnika še vedno nima, želim ga nabaviti, pa se ne morem odločiti za katerega. Zbiram napotke. Lp oliva

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

11. avg 2007 9:31

Odločam se za nakup sokovnika pe ne vem katerega naj kupim. K temu me je vzpodbudila mercatorjeva akcija, vendar sem zamudila, so že razprodali in ponovno jih verjetno dobijo šele po 15 oz. 20. avgustu.

Sedaj pa me zanima ali ga je kdo ( Clatronic AE 3150) izmed vas kupil oz. ga že ima in kako se obnese. Hvala za vaše odgovore in nasvete.

lp

Marjana Sporočilo je spremenil(a) dalsi dne 11. avg 2007 09:33:31

emily  

član od: 11.6.2007

sporočila: 432

11. avg 2007 10:04

Ja, tudi jaz sem te dni želela vprašat isto, ker je nekaj cenejši od tistega, ki ga prodajajo po oglasu na TV pa tudi na internetu.

lep pozdrav 

 

emily

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti